Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok egy programot...

Hogyan tudok egy programot áthelyezni egy másik meghajtóra vagy ha játékot töltök le akkor arra telepíteni?

Figyelt kérdés

A laptopomnak a tárhelye bővítve lett szóval pár játékot vagy bármi mást ami sok helyet foglal átakarok helyezni mert különben nem tudok letölteni újakat. Ha megnyitom a filekezelőt és rámegyek hogy "ez a gép" akkor akkor kiírja hogy "Helyi lemez (C:)" illetve "Új kötet (D:)".

Hogyha egy programot megpróbálok jobb egérgombal áthúzni akkor csak átmásolja szóval gondolom a helyet még mindig nem ott foglalja. Mikor egy programnál rámegyek a "tulajdonságokra" akkor ott van egy olyan hogy "indítás helye" eszembe jutott hogy talán ezt kéne megváltoztatni de nem vagyok biztos benne szóval inkább kiírtam ezt a kérdést arról hogy mit kéne tennem. Az is eszembe jutott hogy ha játékot töltök le szimplán a másik tárhelyre töltsem de azt szintén nem tudom hogy kell.

Ja a laptopon windows 10 van.



2023. júl. 12. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Telepítéskor kiválasztható a célmappa, az EULA elfogadása utáni lépés szokott lenni. A már meglévő programokat újra kell telepíteni, ott szintén a telepítésnél kell más célt megadni.

Egyes játékkliensekben (Steam biztos) működik az átmozgatás, ott a játék tulajdonságait kell megnézni, és telepítési könyvtárat módosítani.


Az egérrel való áthúzás vagy kivágás-beillesztés nem elég, a programok döntő többségénél működésképtelenséghez vagy összeomláshoz vezet, esetleg az összes beállítás törlődik és beolvasni sem fogja tudni, mert eltérő helyekre mutatnak a beállítások és fájlok.

2023. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!