Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudnak üzenetet...

Miért nem tudnak üzenetet írni azok akik nem ismerőseim?? (Bővebben lent..)

Figyelt kérdés

Messengerbe hiába úgy van beállítva, hogy aki nem ismerősöm annak üzenete engedélykérés mappába megjelenjen.

A feladó félnek azt írja ki: "nem tudsz ennek a fióknak üzenetet küldeni"

Messengert frissítettem, telefont kitakarítottam, futtattam biztonsági ellenőrzést, töröltem adatot, újra is indítottam azután sem.javult. Facebookon belüli beállításokban nem tudom összezavarni a messengert mert ott nem lehet állítani az üzenetek küldését és fogadását,

Technikai problémaként jelentettem vagy háromszor de ezek nem reagálnak...bosszantó.

Letilva sincs senki, a fiókom sincs korlátozva.

Xiaomi Redmi Note 5 telefonom van. Évekig nem volt ilyen gondom... De most kb. akkor hónapok óta tarthat ez. 4 éves lesz a telefon decemberbe, amúgy hibátlan még nem fagy le, nem laggol, egy nap egy töltéssel elvan. Imádom.

Köszönöm aki segít 🙂



2023. júl. 14. 20:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!