Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Citromailről?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan szar, mint régen is csak most pénzt is kérnek érte
2023. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem SOKKAL rosszabb.
2023. júl. 16. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sárgább, kicsit savanyúbb, de a mienk.
2023. júl. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ajánlatos másodlagos email címként nem ilyeneket megadni fontosabb emailekhez, mert pár hónap alatt átállnak, mint láthattuk.

Egyébként egy norvég cég vásárolta fel, tehát már nem a miénk. #3

Sajnos itthon nem olyan helyzet van, hogy sokan tudjanak/akarjanak fizetni ilyen szolgáltatásért. Max akkor fizetnék érte, ha nem tudnám másképp helyreállítani a hozzákapcsolt emaileket/szolgáltatásokat. Annyira nem érdekel, hogy a Gmail/Hotmail/Yahoo stb lesi az emaileket, hogy később releváns reklámokkal támadjon be, mert akinek erős az önkontrollja az úgy is csak azt veszi meg amit akar, ha meg reklámot lát elfordítja a fejét és kész.

2023. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tele van levélszeméttel a fiókom. Nem szűrik, ugyanis. Én még ilyet nem is láttam. Nagyon durva. Fogalmam sincs, mire költik a befizetett összeget. Nem a színvonal emelésére, az biztos, mert összehasonlíthatatlanul rosszabb lett, mint volt. Korábbi citromailes pályafutásom alatt összesen nem kaptam annyi spam-et, mint most egy hét alatt. Pénisznövelőtől a kamunyereményeken át a nemlétező csomagküldeményekig minden van.

Hihetetlen. Törölni fogom a fiókom.

2023. júl. 19. 21:15
 6/8 anonim válasza:

#5 Húha, hát nem hangzik jól,

itt van egy video ahol beszélnek arról, hogy hogy kell ezeket az emaileket kikapcsolni: https://www.youtube.com/watch?v=rC3f9Lxbigc&list=PLXW87Kejge..

én mondjuk nem fizettem elő, csak így külsősként próbálok segíteni, remélem segít ez.

2023. júl. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segíteni próbálsz, de én már teljesen elvesztettem a bizalmam bennük. A spamszűrő alap beállításon van. Szerintem ehhez képest túl sok a spam. Ez egyáltalán nem oké.

Mindenképpen törlöm magam, csak kíváncsi voltam, mások tapasztaltak-e ilyet.

2023. júl. 19. 21:59
 8/8 anonim válasza:
100%
F*szság az egész. Amúgy törölni sem kell, mert ha egy bizonyos időkorláton belül nem fizetsz, automatikosan inaktiválják. Így sem volt túl népszerű, már nem használták túl sokan, így most még kevesebb lesz a felhasználók száma. Ép elméjű ember nem fizet ilyenért. Főleg nem egy citromailért. Az az érzésem, hogy ez rövid távon csődbe fog menni.
2023. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!