Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 alatt használtam...

Windows 10 alatt használtam az Office XP-t. Kiválóan működött, de a legutóbbi rendszerfrissítés óta nem indul a Word és az Excel, még újratelepítés után sem. Hogy lehet kiküszöbölni ezt a tylumságot?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek! Ragaszkodom az XP-s programcsomaghoz, mert a modern Office szar, merőben szokatlan, áttekinthetetlen, kezelhetetlen, ráadásul előfizetős. Térjek vissza a Windows 7-hez?

2023. júl. 23. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

"mert a modern Office szar"

Akkor még próbálkozhatsz Office 97 el.

2023. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Próbáld meg újratelepíteni az Office-t.

Esetleg használd a 2007-es verziót.

2023. júl. 24. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Farkas999 ***** válasza:
70%

"A Microsoft három szervizcsomagot adott ki az Office XP rendszerhez annak élettartama során. Az Office XP általános támogatása 2006. július 11-én, a kiterjesztett támogatás pedig 2011. július 12-én ért véget."

Érdemesebb újabb, támogatott Windows és Office csomagokat használni, mert egyre több kompatibilitási problémával fogsz találkozni.

Nem túl nagy költség és biztonságosan működik, pl. :

[link]

2023. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

#3 Nekem elég modern gépem van, és érvényes Office 2019 licenszem is van.

Két nap után visszatértem a jól bevált 2007-eshez.

Gyakorlatilag semmi újat nem mutatott fel, amit használnék is, ellenben egy csomó mindent kivettek belőle, és még így is lassú, néha crash-el, lefagy, stb.


Windows 11-en tökéletesen fut a 2007-es Office, és mindent egy pillanat alatt betölt.

2023. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyeske: Próbáltam az Office 97-et, de annak még a telepítője sem indult el.
2023. júl. 26. 10:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Aztán, ha kaptok valami jó kis zsarolóvírust az elavult Office miatt, elszáll az összes dolgotok, akkor meg sírtok. :)


Egyébként meg regisztráljatok ingyenes Microsoft fiókot, és megkapjátok a teljes Office csomagot ingyen, persze a böngészőből futtatható verziót. Alap dolgokra tökéletes. És még telepíteni sem kell semmit.


4-es. Megvetted az Office 2019-et, kidobtál az ablakon 90 ezret, és nem használod? :D Használd csak a "jól bevált" 2007-est. Úgy látom a Microsoft éppen nem rég volt kénytelen kiadni egy security upgrade-t a 2007-eshez, mert olyan biztonsági rést fedeztek fel benne, ami a hardvert is tönkrevághatja. Emellett éppen csak 2300+ sebezhetőséget diagnosztizáltak benne jelen állás szerint. De te csak használd nyugodtan!:)


Komolyan ennyire kizökkent titeket, ha más a színe a Word/Excel-nek és kb. 3 gombot áthelyeztek benne? Akkor inkább ne is dolgozz számítógéppel...

2023. szept. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az a lényeg hogy hetesre végződjön akkor még ott az Office_97.. :P
2023. szept. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi minden hozzányögőnek, már megoldódott a tylumság! Az Office szervizcsomag segített! Újra fut a kis drága. :-)
2023. szept. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!