Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagrammon milyen hírességek...

Instagrammon milyen hírességeket érdemes követni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mert követek azért hírességeket csak én még akarnák követni. Lehet magyar is meg angol is.

2023. júl. 31. 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, hogy téged ki/mi érdekel.

Nyilván olyan személyeket/ oldalakat kövess aki/ami téged érdekel.

Ha pl nem szereted Madonnát akkor ne kövesd be azért, mert sokan mások is követik.

Nyilván kutyatartásról szóló oldalakat is felesleges követned ha nem szereted őket.

Én személy szerint a hobbimmal és a zenei izlésemmel kapcsolatos oldalakat/sztárokat követem.

2023. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felesleges követgetni...
2023. júl. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne bármelyiküket is követni? Én azt követem aki engem érdekel. Ezt pedig csak te tudhatod!
2023. júl. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az összeset.
2023. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én régen minden híres embert bekovettem ( ne kérdezd nem tudom milyen okból). Sőt főleg a magyarokat akiket igazán még híresnek is durva nevezni. Az évek során pedig folyamatosan ki lett követve az összes mivel egyáltalán nem érdekel mi van velük. Most már csak sportolókat követek. A saját sportomban illetve amit még szeretek. Ennyi
2023. júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszii a válaszokat
2023. júl. 31. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!