Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Érdemes az Instagramra regiszt...

Érdemes az Instagramra regisztrálni? Mi a "jó" abban, hogyha különböző képeket/videókat kiposztolok? Mi Z értelme ennek az egésznek, mitől lesz ez "jobb" nekem?

Figyelt kérdés
Nekem ugyan nincs saját oldalam, de több ismerősöm is ezzel "bíztat", mert hogy szerintük az milyen jó, meg tök jó az, hogyha különböző képeket felrakosgat az ember az oldaláról. Jó jó, de ennek mi az értelme? Tényleg megéri saját Instagram oldalt csinálni?

2019. jan. 26. 14:16
 1/6 Robivosi ***** válasza:
Egyéni beállítottság kérdése az egész. Vannak emberek, akik ha közzé tehetnek képeket, akkor megnyugszik a lelkük. Én megvagyok nélküle. A Facet is nagy baromságnak tartom, persze tisztelet a kivételnek, aki tényleg kapcsolattartásra használja. De amit ott is megosztogatnak, közzétesznek... meg a többi...
2019. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt lehet valahonnan tudni, hogy a Facebook ismerőseim közül kik vannak fent az Instagramon?
2019. jan. 26. 14:47
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Mindenkinek az önigazoláshoz kell, semmi másért. Növelik vele a béka segge alatt lévő, szutykos önbizalmukat, elfogadtatják másokkal a hülyeséget, amit minden nap produkálnak. Akik csendben lapozgatnak a képek között, azok pedig viszik a kiemelt hülyék keresztjét és asszisztálnak a felemelkedésükhöz.
2019. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó senkik, akik semmit nem értek el az életben és úgy néz ki nem is fognak, azoknak kell valahonnan önigazolás, hogy igenis ők valakik. Nem kapják meg a várt figyelmet.

Így ha már a való életben senkik honnan kell önbizalmat szerezni? legjobban Insta, Facebook stb.. bezony.

2019. jan. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
A virtuális világból szerzik a kamu szutyok önbizalmukat.
2019. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem ez senkinek sem jó, inkább rossz.


Ott is csak olyan képeket kapsz majd az ismerőseidről és mindenkiről akit követsz, amiknek semmi köze a valósághoz. Van olyan ismerősöm, aki 3 napig dolgozik egy képen, mielőtt kiteszi!!!


Ezzel szemben te a valóságot látod magadról minden nap a tükörben, ami közel sincs a látott képekhez. Ettől aztán majd vacakul érzed magad, tele leszel fusztrációval, szorongással.


Hogy jobban érezd magad, te is készítesz majd képet, természetesen filterrel, kirakod, kapsz rá like-okat, amiknek a nagyobbik része kicsit sem őszinte. Ettől pedig majd jobban érzed magad.


Szerintem kíméld meg magad tőle én is azt teszem :)

2019. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!