Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudja kezelni a...

Miért nem tudja kezelni a Davinci Resolve 18 az iPhone által készített videót?

Figyelt kérdés
Egy iPhone 13-assal vettem fel fél óra videóanyagot, 4K 30fps-ben, MOV fájl. De a Davinci "Media offline" hibaüzenet tesz rá, nem játssza le, nem lehet szerkeszteni. A program a hivatalos oldalról letöltött, korábban már jól bevált. YouTube-on rákerestem, de sem az angolom, sem a szoftveres ismeretem nem elég jó ahhoz, hogy megoldjam, ezért itt kérek szépen segítséget.

2023. aug. 23. 05:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A kódolás nem jó. Bár meglepő, hogy a Davinci ezt nem támogatja, de több lehetőség is van.


Én ajánlom a legegyszerűbbet.

Konvertáld át a videót! Mp4re vagy akár maradhat mov-ba is.


[link]


Ez a videó segíthet ha követed amit csinál és angol tudás sem kell.

Ha windowst használsz


[link]


Ez a program segíthet 350FT. De az ingyenes VLC is vagy más egyéb kódolók is képesek átkonvertálni fájlokat.


Alternatív megoldás ha nehéznek bizonyul. Tölts le a telefonra egy videó vágó programot. CapCut bármi.


Az összes videót importáld be és egybe rendereld ki, ezt másold a gépedre és ez jó lesz.


Előfordulhat, hogy az eredeti videó beállítások megtartásához itt is költségek merülnek fel. Az app prémium verziója (ha a vizjel kikapcsolása vagy a 4k30 így lenne elérhető)

2023. aug. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
UI: iphoneon állítsd be a kamerában hogy h264 kodeket használjon HEVC helyett és legközelebb nem kell konvertálni!
2023. aug. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek, megoldódott!(:
2023. aug. 25. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!