Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msnen hogy tudnak rámírni...

Msnen hogy tudnak rámírni ismeretlenek?

Figyelt kérdés

Csomószor írnak ismeretlenek, ilyen idióta címekkel, hogy

asdfgkfgnamgafédg324fmdéfcvbfdv @ valami.com


Egyiket se ismerem, mindegyik idióta, és nem tudom, hogy tudnak rámírni. Tudom, hogy lehet letiltani, hogy ne írhassanak, de engem inkább az érdekel, hogy hogy lehet, mert akkor már kipróbálnám..

Mert egykettő olyat vállal, pl barátnőmnek, hogy "te rib@nc, tuddom hogy othon vagy, irrjál van tesóm is lány és fiuval is járok te kurv@ irrjál már aszt is tudom kit szerecc.." és ehhez hasonló szemet bántó helyesírások, és ebből az jön le, hogy valami idióta tényleg ismeri, vagy vannak ilyen hülyék, akik ilyeneket vállalnak idegeneknek? Mert tényleg érdekel, meg akkor már ki is próbálnám.


2010. okt. 16. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos valaki ismerősöd szórakozik. Egyébként az Ezközök->Beállítások adatvédelem fülén van olyan, hogy csak az engedélyezettek írhassanak neked, azt jelöld be, és csak az írhat, akit te felvettél
2010. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy be lehet állítani, de írni hogy tudnak?

Én jókat röhögök, hogy ilyen emberek is vannak, nem az a baj, csak tudni szeretném már én is, hogyha a leghülyébbek tudják.. Amúgyköszi:)

2010. okt. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!