Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A munkahelyi laptopon eddig...

A munkahelyi laptopon eddig szépen működött az összes MS program, de előfizettem a MS 365 csomagra, majd miután lejárt egyáltalán nem tudtam használni a programokat. Menthető még a helyzet?

Figyelt kérdés

A többi kollégának gond nélkül megy azóta is, én a powerpoint miatt fizettem elő a csomagra, mert ott a diatervező funkció alapból nem működött. A lejárta után viszont még word-ben sem tudok semmit szerkeszteni és ez igen csak bosszant. Valahogy vissza tudom csinálni az eredeti állapotába legális módon?

Alapból ment minden MS, majd az előfizetés lejárta után már semmi.



2023. szept. 6. 20:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amikor start menüben rákerestem, akkor nem láttam 2 verziót. Egy word-t írt csak, de sebaj. Meglett az a fő.
2023. szept. 7. 22:18
 12/12 anonim ***** válasza:

A Windows “Word”-ként alapból az M365 szolgáltatását fogja kidobni… nem véletlen ugye. :)

Nekem pl. az Officr 2019-es verzió mellett ott van, hogy “Word 2019”.

2023. szept. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!