Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A munkahelyi laptopon eddig...

A munkahelyi laptopon eddig szépen működött az összes MS program, de előfizettem a MS 365 csomagra, majd miután lejárt egyáltalán nem tudtam használni a programokat. Menthető még a helyzet?

Figyelt kérdés

A többi kollégának gond nélkül megy azóta is, én a powerpoint miatt fizettem elő a csomagra, mert ott a diatervező funkció alapból nem működött. A lejárta után viszont még word-ben sem tudok semmit szerkeszteni és ez igen csak bosszant. Valahogy vissza tudom csinálni az eredeti állapotába legális módon?

Alapból ment minden MS, majd az előfizetés lejárta után már semmi.



2023. szept. 6. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Simán hosszabbítsd meg az O365 előfizetésed.
2023. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ha eddig évekig gond nélkül ment, akkor ha nem muszáj, akkor nem fizetnék érte, mert a többiek se fizetnek. Eleve offline is kéne működnie ennek, nem értem, hogy most miért lett ilyen követelőző
2023. szept. 6. 20:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az M365 illetve az Office 2019/2021 teljesen más termék. Azzal hogy Te előfizettél rá valószínűleg felülcsaptad a gépen lévő M365/Office-t. A cég IT rendszergazdájától kérdezd meg, hogy a cég mit használ, M365 vagy Office retail verziót.. ő fogja tudni megmondani, hogy mivel jelentkezz be, vagy esetleg feltelepíti a megvett Office csomagot.
2023. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Okés köszi. Nem merem kalózverziót feltenni rá.
2023. szept. 6. 20:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne is, mert a cégedet fogják egy auditkor szétszedni
2023. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Iskolákban szerintem nem jár efféle ellenőrzés, de ki tudja.
2023. szept. 6. 20:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne.. pont most keresett meg minket a nyáron egy középiskola, ahol warez Windowsokat használtak jó néhány gépen, hogy kaptak egy ellenőrzést és vennének pár MS licencet..
2023. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Argloss ***** válasza:

Ha iskola, akkor KRÉTA hozzáféréssel lazán igényelhetsz magadnak licenszet:

[link]

2023. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Letöröltem a 365-t és a korábbi működik, mintha mi se történt volna.
2023. szept. 7. 21:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Tehát akkor ott volt mellette a retail verzió, csak rosszat indítottál el…
2023. szept. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!