Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla vagy Chrome? Melyiket...

Mozilla vagy Chrome? Melyiket éri meg használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 01:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A Mozilla jó, mert tele van mindenféle pluginokkal meg minden szarral, de pont ezért le is lassul eléggé.

Én most Chrome-ot használok, sztem gyors, bár én leszarom, csak ne Explorer legyen...

2010. okt. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Én pár hónapja álltam át explore-ről Chrome-ra. Nekem nagyon tetszik, a mozillát elvből nem szeretem, ki se próbáltam, csak ismerőseimnél láttam, de taszít.
2010. okt. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szerintem a firefox(felteszem arra gondoltál nem a klasszikus Mozzilla böngészőre) leheletnyit megbízhatóbb és stabilabb, a chrome pedig ici-picit gyorsabb.Igazából amíg nem explorert használsz addig nagy baj nem lehet.

Ja és mindkettőt "megéri" használni, mert ingyenesek:D


Utolsónak: Légyszíves ne gyere az elvekkel, ha eddig explorert használtál, a firefox már akkor is nagyságrendekkel jobb volt nála amikor még a chrome nem is létezett.Meg nem értem, hogy pontosan mi taszít benne?A forráskódjában van valami, csúnya többszörösen örökölt osztály vagy csak nem tetszik az egyébként teljesen átalakítható kezelőfelület(persze ez csak akkor igaz ha értesz hozzá)

2010. okt. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a kettő közül végül én is a Chrome-nál maradtam, szerintem is gyorsabb
2010. okt. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. okt. 17. 10:54
 6/13 anonim ***** válasza:

A Chrome nagyon jó.

Én már nagyon régóta használom.

A mozilla nagyon sokszor belassul,sőt az én gépemen 3x lassabb mint kéne neki,a chromnak pedig tudod alakítani a "külsejét",enyém most szó szerint króm:)

2010. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A Mozzillát elég jól lehet gyorsítani, egyáltalán nem lassú. Én is telerakom mindig beépülőkkel, és azok valóban lassítják kissé, de megéri, így is gyorsabb az explorernél sokkal. Viszont rengeteg hasznos dolog van hozzá, amiket már nagyon tudnék hiányolni. :)

És az is igaz, hogy a chrome gyorsabb, az olyan, mint a zsírozott villám. Amire még kíváncsi leszek vele kapcsolatban, olvastam egy cikket nemrég: "Hatvanszor gyorsabb Chrome-ot ígér a Google". Jól hangzik. :)

2010. okt. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mozzila volt sokaig nalam a nyerő, de most felraktam a chromot, és sokkal gyorsabb, és ami tetszik, h alkatreszek nem tolagodnak be elém, nem foglalnak helyet, viszont van egy-ket dolog, beallitasi kerdes, amit hianyolok a firefoxhoz kepest a chromebol.
2010. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én azt hiányolom a chrome-ból hogy nincsenek a szemem előtt a könyvjelzők mint a firefoxban
2010. okt. 24. 17:22
 10/13 anonim válasza:
A Chrome sokkal gyorsabb, megéri azt használni, a könyvjelzők helyét meg hamar meg fogod szokni.
2010. okt. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!