Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használjátok aktívan a ChatGPT...

Használjátok aktívan a ChatGPT/Bing Chat chatbotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, mire használjátok, ha nem, miért nem?

2023. szept. 11. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Bardot használom, a Bing nem szimpi.
2023. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a ChatGPT-vel beszélgetek naponta többször is.
2023. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a bing chatbotot szeretem , a másikat nem próbáltam a bing a netes cikkek szerint jobb. Igen óvatosan kell kezelni amit ir, de én csak általános dolgokat kérdezek tőle, pl mi a biboros, vagy ird le a katolikus vallás lényegét , stb ilyen általános témák, szerintem ezekbe nem téved és a forrásait kijelzi, megnézhető honnét ollózta össze a választ.
nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Binget használom mert olyanokat is megtalál amiket én nem alap böngészőben.
dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én csak a binget használom, de tényleg néha praktikusabb, mint "guglizni" meg hosszú szövegből keresni ami érdekel, a bing ki irja. A forrásokat is megadja,hogy honnan veszi amit ir, de természetesen tudni kell hogy ez csak 1 program és tévedhet. (de ez ki ir van irva ha rámegyünk a bing csetre)
dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!