Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehetséges e valahogy azt...

Lehetséges e valahogy azt megnézni, hogy valaki msn-en csak rejtve van fent vagy tényleg ki van jelentkezve? Az illető belép utána meg egyböl eltűnik a listámbol és nekem ez kicsit furcsa és hiába írok neki nem válaszol holott tutira fentvan .

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem akar veled beszelni akkor teljesen mindegy hogy fentvan vagy sem.
2009. jan. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi de nem erre voltam kíváncsi hanem hogy , miként lehet ezt megtudni .
2009. jan. 1. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 4 napja már feltette más ezt a kérdést, szal jólenne, ha körülnéznél a kereső környékén mielőtt kérdezel.
2009. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért írtam mert nem találtam hasonlót , azért írtam mert fontos a dolog és a megoldást kérem nem a privát véleményt !
2009. jan. 1. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szinte szó szerint ugyan ez volt a kérdés, ott már leírtam, hogy mit kell csinálni. Ha ennyire fontos, visszakeresel (:
2009. jan. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem tetszik hogy ír akkor ne válaszolj, hal usta vagy rá


erre való a gyakori oldal

2010. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt most pont úgy írtad, mintha te válaszoltál volna rá.

Menj kötekedni máshova.

2010. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Te vagy aki kötekszik, amúgy ha rejtve van kapcsizva, akkor tudsz neki írni, ha ki van jelentkezve, akkor nem, de ez attól is függ, milyen msn ed van. Hát lehet csak azért van rejtve, mert nem akarja, hogy mások ráírjanak, ha néha hív téged msn re, vagy akkor beszél veled mikor kiírja hogy elfoglalt, akkor bizti fontos vagy neki, márha a párodról, vagy jelöltedről van szó.

Ha nem akar beszélni úgysem fog, kilép, ha akar akkor úgyis megkeres, lehet éppen játszik, vagy fürdik, vagy eszik.

2010. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!