Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Távoli segítségnyújtásra jobb...

Távoli segítségnyújtásra jobb a TeamViewer, mint a beépített alkalmazás? Ha igen, miben?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 09:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem jobb.

A segített könyen egy csaló áldozatává válhat TV vel.

2023. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
A TeamViewer működik akkor is, ha nincs közvetlen IP kapcsolat a két gép között, ha például az egyik NAT mögött van.
2023. szept. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

#2

A Távoli segítség is.

2023. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pontosabban Gyors segítség a neve.
2023. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4 Melyik rendszeren hogy hívják... A Windows 7-en pl. távoli. Állítólag az újabbnak több funkciója van.
2023. szept. 16. 10:06
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

#5 win7-en nincs Gyors segítség, ahogy win98-on és NT4-en sincs. De felesleges régi elavult rendszerekről beszélni. Maradjunk a win10, win11 -nél. :)


Ne keverd azzal a másik (hasonló) funkcióval.

2023. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem te a távoli asztalra gondolsz, az viszont teljesen más.


A gyors segítség jó, de kissé korlátozott.


Mi már több, mint 10 éve Teamviewer-t használjuk IT supportra, de pl. ott az AnyDesk, ami szinten baromi jó, vagy a RustDesk-et szokták még használni.

2023. szept. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6 Távoli segítségnyújtás viszont van, ahogy tudtommal XP-n is, bár egyiket sem próbáltam, ezért kérdeztem. Egy Windows 7-es rendszert kellene így elérnem Windows 10-ről.
2023. szept. 16. 11:28
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Mik a főbb különbségek közöttük? Pl. mire nem alkalmas a gyors/távoli segítség?
2023. szept. 16. 11:30
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#8 Az XP, W7 távoli asztala annyira nehézkes, csak helyi lan-on működő valami hogy nem láttam embert aki használta volna.

A gyors segítség viszont egyszerű natolt neten is használható és nem kell semmit se telepítgetni hozzá.

Win7-en viszont nincs, így ott marad a RustDesk..


TV és hasonló progiknál viszont felmerül hogy a 'segítő' nem csak azt csinál amit látsz, hanem a háttérben fileokat lop el vagy keylogger progit másol a hdd-re vagy beállítja hogy bármikor később a tudtod nélkül vissza tudjon jönni. Ettől a gyors segítségel védett vagy.

2023. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!