Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik alkalmazás tud 320kbps...

Melyik alkalmazás tud 320kbps minőségben .mp3 formátumban letölteni youtuberól?

Figyelt kérdés
Előny lenne, ha komplett lejátszási listát is le tudna szedni.
2023. szept. 18. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
A YouTube-ról fölösleges 320 KBPS-ben letölteni zenéket, mivel maga a YouTube is 128-as AAC-ban tárolja a hangsávokat. Ugyan ez vonatkozik a YouTube Musicra is.
2023. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez annyiból problémás, hogy a lengyel, észt, finn, norvég, olasz, orosz, osztrák zenéken át mindenfélét hallgatok és ezek jelentős része nem megvásárolható és egyéb módon sem beszerezhető, így csak a youtube marad.

Autóban hallgatnám és azért kevés ha az alkalmazás csak 128kbps-t tud, mert ha szól egy 128-as szám, majd átvált egy 320-ra, akkor jelentős hangerőbeli különbség van.

2023. szept. 18. 08:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem, mert a YouTube-on 128kbps, míg YT Music-on 256kbps-ban vannak a zenék (1-es rosszul tudja). Nekem van YT Premium előfizetésem, amihez jár a YT Music, ott szoktam zenét hallgatni, viszont szeretem ha megvannak a számok lokálisan is, ezért van egy lokális zenekönyvtáram, amit YT Music-ra is feltöltök és lejátszási listába rakok. A zene letöltéshez DeeMix-et használok, ami közvetlenül a Deezer oldaláról tölti le a zenét, ha fel van oda töltve. VPN-el lehet akár országok közötti ugrani, ha esetleg van régiókorlátozás a zenén. Ha nincs Deezer előfizetés, akkor csak 128kbps-ben tölti le, de ha van előfizetésed, akkor 320kbps-al, illetve ha van HiFi előfizetés akkor akár lossless-ben. A program fejlesztése megszűnt, de még működik, WebArchive-en megtalálható a program utolsó verziója. Ha van előfizetésed, akkor neten találsz útmutatót hogyan tudod megszerezni a Deezer ARL-ed, ami szükséges az előfizetéshez (de lehet találni neten is, ami vagy működik vagy nem) Direkt nem adok linkeket, meg lehet találni és nem is szívesen segítek ilyenben, mert nem túl legális. Mivel én YT Music-on amúgy is meghallgatom őket (nem a feltöltötted) így sok bűntudatom nincs, de nem szívesen csinálom.
2023. szept. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

"ha szól egy 128-as szám, majd átvált egy 320-ra, akkor jelentős hangerőbeli különbség van"


Csak a kettő közt az égvilágon semmilyen összefüggés nincs...

2023. szept. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a bitráta nem a hangerőt szabályozza, mégis a tapasztalat azt mutatja, hogy a magasabb bitrátájú számok hangosabbak ugyanazon hangerőn mint az alacsonyak.
2023. szept. 18. 09:19
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Akkor mégsem tudod.
2023. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, te nyertél... :D
2023. szept. 18. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem versen kisfiam, a bitráta és a hangerő közt semmilyen összefüggés nincs. Pont.
2023. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, ismétlem, te nyertél apa. Nincs kedvem vitatkozni ilyesmin. :)
2023. szept. 18. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Tényekkel nem is lehet.
2023. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!