Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Microsoft visual studio 2013...

Microsoft visual studio 2013 premium-ba hogy ha írok pár sor c++ azt hogy tudom olyan formátumban lementeni hogy meg lehessen nyitni sima alkalmazásként?

Figyelt kérdés
Pl mintha pascalba írsz egy egyszerű hello world-öt azt meg tudod nyitni sima windows console alkalmazásként na én ugyan azt szeretném elérni c++-szal.

2014. szept. 21. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell fordítani az alkalmazást. De mit keres nálad Premium alkalmazás, ha még ezt sem tudod?
2014. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát most tanulgatom és ncore ugye bár a barátod akár csak a google :D
2014. szept. 21. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Aha, értem. Szóval semmit sem tudsz, de ellopod a méregdrága szoftvert. Merthogy az ingyen letölthető nem elég jó, az nem fedi le az igényeidet... Gondolom van Photoshopod is és abban rajzolgatod a pálcikaemberkéket.
2014. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyelj én értelmes választ szerettem volna és ne hogy azt mond hogy te is úgy kezdted hogy vér profi voltál te is voltál kezdő mint mindenki más te is tanultál ahogy én teszem szóval remélem ebbe nem fogsz belekötni.Igen lehet hogy nem túl szép dolog letölteni nem freeware programot de ne hogy azt hidd hogy én vagyok az első aki letölti rengetegen mások is lehet hogy ez nagy kiesés a Microsoftnak de én most nem fogok arra több 100$-árt elkölteni amibe még nagyon kezdő vagyok és tanulgatom majd amikor érzem hogy kell mindig a legfrissebb akkor megveszem és beruházokrá addig pedig meg teszi az ncore és ne hogy azt mondd nekem hogy te még soha nem szedtél le bármit az internetről ami nem ingyenes az lehet zene,film,játék bármi és az ugyan olyan kiesés annak cégnek aki forgalmazza szóval ezt azért ne keverjük bele.
2014. szept. 21. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Adtam választ. Az első hozzászólásom első mondata erről szól.


Értem én, hogy nem akarsz rá költeni (nem 100$ dollár egyébként), de a Visual Studionak van ingyenesen letölthető verziója, ami 10000000%-ban lefedi az igényeidet. Persze lopni mindig menőbb.

2014. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráadásul vannak a Visual Studionál lényegesen egyszerűbb, könnyebben kezelhető, és szintén ingyenes IDE-k. Ennyit illett volna kiguglizni mellé, ha már fejlesztőeszközt akarsz. Hidd el, neked fölösleges bőven még a Visual Studio ingyenes változata is.
2014. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SimkoL ***** válasza:

Microsoft Visual Studio 2013 C++ Hello World:

http://www.youtube.com/watch?v=c8OD_O9FE6Q

2014. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

> Figyelj én értelmes választ szerettem volna

Figyelj mi értelmes kérdést szerettünk volna

2014. szept. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!