Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Test Drive Ulimited 2...

A Test Drive Ulimited 2 játékot honnan lehet letölteni ingyenesen?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam egypár dologgal,torrentel,de vagy nem mentek amikor lehúztam,vagy egyáltalán el sem kezte letölteni.Valaki tud olyan helyet,ahonnan már húzott játékot ami működött?(teljes verzió)
2010. okt. 17. 19:26
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Akik sötét oldal felé húzódnak és Warez-olni akarnak, azoknak legalább minimálisan meg kéne tanulni az Internet (Google) használatát. Valamint meg kéne próbálni nagyobb hazai torrent oldalakra bejutni. Nem külföldi áltorrent reklám/vírus oldalakkal szívni.


Még meg se jelent a végleges változat. Csak beta teszt verziók szivárogtak ki. Azoktól meg ne várj sokat.

2010. okt. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem vetted volna észre,most is taulom kérdé folmában amit nem tudok megkérdezem és mostmár ezt is TUDOM ... :)
2010. okt. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!