Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tesco vonalkód olvasó?

Tesco vonalkód olvasó?

Figyelt kérdés

Abban kérnék segítséget, hogy láttam több Tesco dolgozónál, hogy megnyitnak egy alkalmazást a saját telefonjukon amivel leolvassák egy termék vonalkódját és az alkalmazás kiírja, hogy az adott termék akciós-e, meddig akciós, mennyibe kerül stb.

Ha bárki ismeri ezt az alkalmazást, vagy, hogy esetleg honnan tudnám letölteni, akkor megköszönném a segítséget.



2023. okt. 1. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Például:

[link]

2023. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam. Nekem a kenyérrel vonalkódjával volt gond, de azóta már elvileg javították.

Pár dolog, és ezek a videoban is benne vannak elvileg, hogy a zöldségeket mérni kell úgy kapsz kódot és azt olvasod le, illetve a pékárúét ott kell leolvasni.

Nekem még a csomagolóanyag volt kérdéses, azt nem kell beolvasni, hanem a kasszánál fizetés előtt kéri majd a gép, hogy melyik fajtából mennyit.

2023. okt. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*, illetve a pékárúét ott kell leolvasni. (Ahonnan kiveszed a pékárút oda van a kód ragasztva)
2023. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy néz ki, mint egy telefon, ezért összetévesztetted azzal?
2023. okt. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Amelyik Tescoba dolgozok, abba jelenleg nem működik a "scan and shop' alkalmazás, mert ott még nincs az a lehetőség.


4. válaszoló, tudom, hogy mire gondolsz, mi azt hívjuk "kütyünek", az egy külön készülék ami valóban olyan mintha egy telefon lenne, de az a Tescoe.


Amiről én beszélek, ott a dolgozó a saját telefonján a kamerával olvasta le a vonalkódot és írt ki róla pár dolgot.

Megkérdeztem tőle, de azt mondta, hogy neki is más töltötte le az alkalmazást és ezért nemtudja nekem elmondani.

2023. okt. 1. 22:21
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek a hivatalosak, szóval, ha egyik se, akkor nem tudom.

[link]

2023. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Amelyik Tescoba dolgozok, abba jelenleg nem működik a "scan and shop' alkalmazás"

Az nem számít, egy vonalkód mindenhol ugyanazt jelenti...

https://www.youtube.com/watch?v=lobfyZQ-XFg&pp=wgIGCgQQAhgB

2023. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, a vonalkód mindenhol ugyanaz, de nemtudok belépni az alkalmazásba addig, amíg nem olvasom be az áruház QR kódját, és a QR kód csak abban az áruházban van, amelyikben már működik a "scan and shop".
2023. okt. 2. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt egy olyan app, amit a dolgozók tölthettek le, ott a saját áruház készletét is olvasni lehetet.


Valamelyik Tesco központból lehetett mobilra letölteni, azt nem tudom, hogy mostanság ez müködik-e, mert évekkel ezelőtt kipróbáltam, de azóta nem használtam.


Tesco Inform (Prod) az ikon neve.

2023. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
... név szerint is lehetett benne keresni, vagy beírni a vonalkódot.
2023. okt. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!