Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A qBittorentet hogy lehet...

A qBittorentet hogy lehet automatikus indításra beállítani, hogy az valóban el is induljon?

Figyelt kérdés

A qBittorentnél a beállításoknál hiába adom meg, hogy indítás a rendszer indításával, pipálom be, okézom, de legközelebb nem indul el automatikusan.

Így sokszor fel sem tűnik, hogy nem vagyok seedben.

Azelőtt pedig be tudtam állítani automatikus indulásra.



2023. okt. 9. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

Amint a user belép, elindul a program is.

[link]

2023. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Ha a program menüjével nem megy, próbáld a program parancsikonját az indítópult mappába másolni.


Elérése általában:

C:\Users\<felhasználónév>\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup


De mivel rejtett mappa, inkább így írd be a fájlkezelőbe:

%appdata%\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup

2023. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Azzal kezdtem, hogy írtam, bepipáltam, de mégsem indul a rendszerrel.

Azt írod, amit már nagyon sokszor megcsináltam.

2-es: Remek ötletet adtál, köszi. Elkezdtem nyomozni, és a Kerish Doctor

indítópult optimalizálása tiltotta le az indulását. De a parancsikon

indítópultba másolása is ugyanazt az eredményt hozza.

2023. okt. 9. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
39%

"Kerish Doctor"

És még csodálkozol ha ilyen tweaker programokat használsz gondolkodás helyett, hogy nem úgy megy valami ahogy kéne..

2023. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Nos én nem használok ilyen Kerish Doctor csodaprogit,de a qbittorrentnél nekem is ugyanez a gondom,hiába jelöltem ki a rendszerrel való indítást,nem indul el,csak ha manuálisan elindítom.Régen ilyen nem volt,mindig indult,valószínű ez a programban levő hiba lehet.
2023. okt. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Pontosan. Régóta van a Kerish Doctor, soha nem volt gond vele, sem a qBittorrent automatikus indulásával. A programban lehet valami hiba.

De ha megcsinálod Te is, amit nekem javasolt a 2. sz hozzászóló, el fog indulni.

2023. okt. 10. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!