Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidon, Google Chrome...

Uniplet kérdése:

Androidon, Google Chrome böngészőben automatikus jelszókitöltést hogyan lehet bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Androidos telefonon, Google Chrome böngészőben, hogyan lehet beállítani, hogy az automatikus jelszókitöltés elkérje az ujjlenyomatomat mielőtt kitöltené az adatokat?

Az automatikus beléptetés ki van kapcsolva, van bekapcsolt biometrikus azonosítás a telefonomon, és több leírásban is olvastam, hogy a jelszókezelőben a beállításokban van lehetőség biometrikus azonosítást kérni jelszókitöltés előtt, de nekem nincs ilyen pont.



2023. okt. 18. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Az automatikus jelszókitöltés eleve be van kapcsolva.

A személyazonosságod ellenörzését a képernyő feloldásakor végzed ujlenyomattal. Ne találd fel a spanyolviaszt.

2023. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Az automatikus beléptetés ki van kapcsolva" Kapcsold be, majd próbáld ki, hogy kér-e ujjlenyomatot. Nekem igen.

1-es, neked nem kell jelszavakat használnod, mert már feloldottad a képernyőt?

2023. okt. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell jelszavakat használnom mert a chrome kitölti automatikusan mindegyiket. Igaz a telefonom be van lépve a google fiókba és a chrome is automatikusan szinkronizál.
2023. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Az automatikus jelszókitöltés eleve be van kapcsolva."


Nem, nincs eleve bekapcsolva.


"A személyazonosságod ellenörzését a képernyő feloldásakor végzed ujlenyomattal. Ne találd fel a spanyolviaszt."


Látom nem sikerült a kérdést értelmezni...

2023. okt. 18. 19:14
 5/5 A kérdező kommentje:

2/

Próbáltam már, de mindegy milyen állapotban van a kapcsoló, nem kér ujjlenyomatot.

Ráadásul ha rányomok a választott jelszóra, rögtön beléptet mindegy, hogy engedélyeztem e az automatikus beléptetést, vagy sem.

2023. okt. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!