Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akad el a seedelés?

Miért akad el a seedelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abba a problémába ütköztem, hogy mikor letöltődött a torrent, elkezdi seedelni, VISZONT, ha például megyek aludni már este, akkor természetesen kikapcsolom a laptopom és leáll a seedelés, hibásnak érzékeli a fájlt. Ha újra akarom seedelni, a hibás fájlon kényszerített ellenőrzést kell végeznem, ami után megint letöltődik és ezután ismét lehet seedelni. Sajnos nem vagyok jártas a dologban és megoldást sem találtam.

Tudna valaki segíteni, mitől állhat le a seedelés, illetve mit tegyek, hogy ne álljon le, tudjam folytatni gond nélkül.

A fájlokat nCoreról szedem és qBittorenttel (v4.5.0) töltöm.

Köszönöm a segítő válaszokat!



2023. okt. 19. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A vírusos crackelő filet törli belőle a vírusirtó, ezért kell azt mindig újra és újra letöltened. Sajnos elfelejtette azt a feltöltő jelszavas zipbe rakni.
2023. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, nekem is volt ilyen... úgy oldottam meg, hogy manuálisan leállítottam a seedelést, majd másnap manuálisan elindítottam. Most az uTorrentet használom, ott nem fordult még ilyen elő. Lehet, hogy a qTorrent beállítasainál van valamilyen opció, mit tegyen leálláskor.
2023. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami belenyúl. Valószínűleg a vírusirtó, vagy valamilyen indexkép van a mappában ami a torrenthez került, de az operációs rendszer újragenerálja és így módosul. A ludas fájlt kihagyva megszűnik a probléma.
2023. okt. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló részére:


Igen, én is csináltam ilyet, gondoltam az lehetett a probléma. Leállítottam manuálisan, majd másnap folytatni akartam, de ugyan úgy nem engedte. :/

Ha pedig valami fájlal van a probléma, azt fogalmam sincs hogyan szűrjem ki, melyik lehet az, ahogy a többi válaszoló mondta.

2023. okt. 19. 19:10
 5/5 anonim válasza:
100%
Nem kell seedelni, ennyi az egész. Át kell írni a tracker-t és akkor nem számolja a letöltést.
2023. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!