Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-nek elég ha csak...

Windows 10-nek elég ha csak egy 128Gb.os SSD van a gépemben?

Figyelt kérdés
Azon elfér a rendszer a frissítésekkel együtt?
2023. nov. 4. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem készülsz játszani rajta, vagy csak egyszerűbb indie címekkel, akkor elég. Ma már simán vannak 50-150 gigás játékok is, és ha már SSD-t használsz akkor annak ott lenne a legjobb helye.
2023. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég, de.......

Engem a munkahelyemen (rendszergazda vagyok) is agyfsz kerülget, amiért "sikerült" olyan gépeket beszerezni, amikben ennyire spóroltak a háttértáron. 1-2 ezer forintot spórolnak így egy-egy gépen, cserébe meg csak a sz*pás van vele. Soha nem fogom megérteni, hogy mi a frász értelme van ennyire fillérezni még akkor is, ha egyébként maga a gép jócskán 200 felett van? És mióta a szakmában vagyok, ez megy. Telepakolják mindennel a gépet, de háttértárból a lehető legkisebbet teszik bele. Aztán fél év múlva meg jön az ügyfél, hogy nem fér rá semmi.

Amúgy: igen, ameddig nem tervezel újabb Windowsra frissíteni, nem tervezel letöltögetni, és nem tervezel pár MB-osnál nagyobb programokat telepíteni rá, addig elég lesz. De én a helyedben inkább spórolnék még valahonnan kétezer forintot, és vennék egy 256-osat.

2023. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!