Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Steam-en hogy megy pontosan...

Steam-en hogy megy pontosan ez a játék vásárlás?

Figyelt kérdés

Vettem egy gamer laptopot csak épp nincs cd meghajtója, ezért tervezek különféle játékokat letölteni. A torrent oldalakban nem bízok mert régebben nyeltem már be különböző vírusokat, ezért Steam oldalról tervezek vásárolni és úgy letölteni játékokat.


Hogy megy ez a Steam? Internetes böngészőből keresgélek aztán tudok vásárolni? És a vásárlás menete érdekelnek. Erstebanknál vagyok, meg kell adnom a kártyaadataim és úgy levonja a pénzt a Steam oldala? Működik ez az egész Magyarországról így?

Kérlek segítsetek.


nov. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Le kell tölteni a steam alkalmazást a laptopra, mert onnan tudod majd a letöltött játékokat futtatni. Csinálsz magadnak egy steam fiókot. Megadod a kártya adataid, levonja a pénzt, és már töltheted is a kiválasztott játékot.
nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

Enkóros feltöltések ellenőrzöttek, azokat használhatod.


Amúgy ja, steam mehet, sima ügy.

nov. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából így működik, ahogy leírtad. És működik Magyarországon.

Ha vannak eredeti játékaid DVD-n akkor érdemes lehet beszerezni egy külső driveot és már használhatod is őket. 😉

[link]

nov. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#2: egy feltöltést sem ellenőriznek a torrentoldalak, erre senkinek nincs kapacitása, sem eszköze a hiteles felméréshez.
nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Le kell töltened a steam klienst a laptopra, regisztrálsz, bejelentkezel és utána vehetsz játékokat.


Veheted közvetlenül a steamtől, vagy vehetsz harmadik féltől kulcsokat, amit aztán aktiválhatsz.


Ha megvan a játék, akkor a telepítésre kattintva a steam kliens letölti és telepíti neked.

nov. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Paypallal is vásárolhatsz, ha neked úgy kényelmesebb.
nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a kátyád elfogadja, én mondjuk részben ezért csináltam Paypal fiókot.
nov. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!