Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 11 miért ment...

A Windows 11 miért ment mindent az "OneDrive"-be?

Figyelt kérdés

Előszőr megpróbáltam azt, hogy ne a felhőbe dobjon fel minden sz@rt, most meg azt vettem észre, hogy akármilyen dokumentumot hozok létre, azt nem a sajátgép/felhasználó/dokumentumokba és a letöltéseket a Download-ba teszi, hanem sajátgép/felhasználó/OneDrive/Dokumentumok vagy a Download-ba. Ezt hogyan tudom átállítani?

Elég idegesítő hogy önkényesen csinál ilyeneket a w11 :(


nov. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A Onedrive beállításaiban ki lehet kapcsolni a személyes fájlok szinkronizálását. Alapértelmezetten be van kapcsolva, neked kell átállítani.
nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
A Micro$oft igyekszik minél jobban ráerőltetni a felhasználóra a sz@rjait, mert különben senki nem használná őket (csak a mazochisták).
nov. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1: Ki vagyok jelentkezve belőle, ha erre gondolsz. Ha rákattintok, akkor fel ajánlja, hogy állítsam be hogy hová mentse a fájlokat, alapértelmezésben a sajátgép/felhasználó/OneDrive/Dokumentumok -ra van beállítva, és állítsam be ha nem oda szeretném :o
nov. 12. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát úgy van most, hogy a gép le van választva az OneDrive-ről.
nov. 12. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!