Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mivel újra raktam teljesen a gépem így elveszett az összes Sims 4 mod amit használtam benne, Whicked Whims, Extreme Violice, Besmantal Drugs stb.. és még pár haj, ruha, smink cc. Nem volt soha ilyen problémám, hogy a modok miatt ne indulna el. Ha kiveszem a Mods nevű mappát gond nélkül elindul, de ha benne van folyamat bedobál az EA-ba és Lunching valamit ír ki azt elkezdi tölteni megáll és eltunik majd mikor rá megyek, hogy play ugyanez megismétlődik. Segítsetek légyszi mi lehet a probléma!!🥲

nov. 12. 14:54
 1/1 bazaltkaroly ***** válasza:

Nem igazán értek hozzá, de mivel senki nem írt neked megpróbálok segíteni.

Lehet az egyik mod a sok közül hibás. Azt javaslom, hogy egyesével pakold vissza a modokat, és mindegyik után próbáld elindítani a játékot. Ha valamelyik után nem indul el, azt a modot mellőzd, és folytads a pakolgatást ugyanígy. Tudom pepecselős, de ha nem tudod, hogy melyik mod a hibás, akkor így tudod diagnosztizálni.

nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!