Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet kikapcsolni, hogy...

Hogy lehet kikapcsolni, hogy a laptop ne álljon le, ha lecsukom a képernyőt?

Figyelt kérdés

Windows 11 gépem van. Itt már kérdezte ezt valaki, de nekem eskü nem létezik, amit válasznak írtak.


Gépházon belüli funkciók:

Kezdőlap, Rendszer, Bluetooth és Eszközök, Hálózat és Internet, Személyre szabás, Alkalmazások, Fiókok, Idő és Nyelv, Játék, Akadálymentesség, Adatvédelem és biztonság, Windows Update


Mindenhol azt mondják, hogy menjek a Rendszer -> Energiaellátás és akkumulátorba, de ha ide kattintok, akkor csak ezek a lehetőségeim vannak:

Energiajavaslatok

Főkapcsoló - Képernyő és alvóállapot, Energiatakarékos mód, Energiafogyasztás és széndioxid-kibocsátás

Akkumulátor - Takarékos üzemmód, Akkumulátor használat

Kapcsolódó támogatás - Súgó


Ennyi. Az összeset végig kattingattam, de vagy vak vagyok vagy nincs ott.

Valaki tudja, hogy a Windows 11-en belül hogyan lehet letiltani, hogy kikapcsoljon a laptop amikor lecsukom a fedelét?


Köszönöm!


nov. 15. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vezérlőpult > Energiagazdálkodási lehetőségek > Adja meg mi történjen a képernyő lehajtásakor. A képernyő lecsukásánál a "Nincs művelet"-re kell állítani.
nov. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam!
nov. 15. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!