Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HP laptop automatikusan alvó...

HP laptop automatikusan alvó módba áll pár perc után, hogy lehet kikapcsolni ezt?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy teljesen új HP laptopot (Windows 10), és pár perc után (szószerint néhány percenként, nem több 5-nél) magától kikapcsol a képernyő (hiába használom közben a gépet folyamatosan, most miközben ezt írom is 3-szor történt, nem számít, hogy hálózatra van dugva vagy sem), olyan mintha alvó módba állna. Ilyenkor semmire nem reagál csak a főkapcsolóra, azt megnyomva ugyan onnan tudok mindent folytatni, ahol abbamaradt.


Energiatakarékos módot, automatikus kikapcsolásokat stb. mindet ilyen alapvető dolgot megnéztem (asztal jobb klikk - képernyő beállítások)


Ötlet, hogy ez micsoda, és legfőképpen hogyan tudnám kikapcsolni?


Köszi!



2017. febr. 28. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
"Vásároltam egy teljesen új HP" <<< vissza menni a boltba és segítséget kérni.
2017. márc. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 T/Z ***** válasza:

Szerintem ennek valami baja van, ha használat közben kikapcsol.


Vidd vissza, 3 napon belül még simán ki is cserélik, gariztatni sem kell.

2017. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!