Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Instagram alkalmazásban én...

Magyar Milán kérdése:

Instagram alkalmazásban én miért nem tudok kirakni zenét a jegyzetbe az egyik fiókommal?

Figyelt kérdés

A lényeg röviden, tömören: van Instagram alkalmazásom, és van rajta két fiók. Egyik fiókommal (amit nem rég adtam hozzá) ki tudok tenni zenét a jegyzetbe, míg a másik fiókommal (amit régebben adtam hozzá) nem tudok kirakni zenét a jegyzetbe. Pár napja most már meg se tudom hallgatni azt, amit más emberek kiraktak jegyzetbe zenét. Semelyik fiókommal sem. Ha azzal a fiókommal kirakok zenét, amelyikkel kitudok, akkor azt meg tudom hallgatni addig, ameddig el nem hagyom az alkalmazást vagy fiókot nem váltok. Utána, ha visszatérek ebbe a fiókba, szintén nem tudom meghallgatni.

Szóval most mit is kéne tenni?



nov. 18. 10:14
 1/1 anonim válasza:
Matricáknál megtalálod
jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!