Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ennek ilyennek kellene lennie?...

Ennek ilyennek kellene lennie? (többilent. )

Figyelt kérdés

Intel celeron 2.66 ghz,nvidia 6200 turbocache, 768mb ram

Ilyen géppel cod2 60-90 fpsem van.Ez a gép csak ennyit tud?

Meg melyik drivert használjam mert tudom nem mindig a legújabb a legjobb.A másik kérdésem az, hogy ugye cod2-be 60fpstől pörög a garand folyamatosan. Nekem nem megy az fpsem 60 alá, de olyan hogy elkezdem pörgetni és megakad a 4-5 lövés után 1 másodpercre és pörög tovább. Egyik ismerősöm fix 60 fps el játszik és neki folyamatosan pörög ez mitől lehet?Lehet hogy az egerem szar? [link]

Valaki tudna ajánlani jó fps növelő konfigot és cod2höz drivert? Nekem nemnagyon növel egy cfg se amúgy.

Ilyent ne is írjatok hogy 125, meg 250 fps el pörög normálisan mert tudom.


2010. okt. 20. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán a Game Boosterrel tudnád növelni az fpst. Ennek annyi a lényege, hogy játék előtt elindítod és ilyenkor bezárja az olyan dolgokat amik feleslegesek a játékhoz. Persze te tudod beállítani, hogy mit zárjon de van ajánlott is azt hiszem. Magyar nyelvű.
2010. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ismerem nemnagyon jöttbe.
2010. okt. 20. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

nem az egérnek van hozzá köze.

Keress hozzá fps.cfg-t, vagy beállításoknál a directX rendert vedd le directX 7-re felbontást meg 800x600-ra vagy esetleg 1024x768-ra

érdemes még 1-2 dolgot levenni:)

Irj h mivan vele.;)


Ice;)(16/f)

2010. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
fps cfgm van, sokat próbáltam ami most van az a legjobb de ennyi fpsnél nincs több egyedül az zavar hogy a garand nem pörög fix 60fpsnél havernak meg igen.
2010. okt. 20. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!