Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fordítja le a Brave...

Miért nem fordítja le a Brave böngésző az angol oldalt, ha rákattintok a fordításra?

Figyelt kérdés

Nem rég töltöttem le a böngészőt, Chrome-ot használtam eddig, az lefordította (ha lassan is). A Brave letöltésénél azt választottam, hogy importálja a Chrome beállításait.

A Brave vagy kiírja, hogy "Nem sikerült lefordítani ezt az oldalt", az Újrpróbálásra is ugyanez történik, vagy néha lefordítja, és megjelenik magyarul néhány másodpercre, és visszavált angolra. Előfordult ritkán, hogy lefordította, és maradtak a magyar szövegek.

Hogy tudnám elérni, hogy kattintásra lefordítsa?



nov. 22. 13:13
 1/5 Thunderfairy ***** válasza:
Én inkább megtanulnék angolul. Annyira rosszak ezek a forditások sokszor hogy igazi rejtvényfejtés hogy mit is akart forditani. Abszolut nem azt forditják általába mint amit kell, vagy olyan hibássan hogy nem lesz érthető.
nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fizeted a tanfolyamaim? :)
nov. 23. 13:34
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor a németet, spanyolt, olaszt.... is :)
nov. 23. 13:35
 4/5 anonim ***** válasza:
A telefonos Google lens jobb egy fokkal
nov. 26. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A Chrome sem fordít le mindent.

Szerencsére kevés ilyen renitens oldal van, de van ahol semmi sem történik ha le akarom fordítani.

Mobilos Chrome még butább ha nem az egész oldalt, csak kijelölt szavakat akarnék lefordítani: simán átdobja a G keresőbe. :(

nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!