Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom letörölni az...

Hogyan tudom letörölni az ESET Smart Security-t a gépről?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom letörölni
2010. okt. 20. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Valódi licenszes?
2010. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vezérlőpult->program eltávolítása->megkeresed az ESETet 2x rákattintasz és a törlést,eltávolítást választod
2010. okt. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezekkel már mind próbáltam :( am meg nem jelzi ki magát a telepített progik körében szal úgyhogy a revoval kereső módban telepítettem volna le de mindig visszahozza magát és mit értünk valódi licensz alatt mert nem vettem meg hanem netről frissítgetem
2010. okt. 21. 09:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Netről frissitgetem? Torrentről származó licenszkódokat letiltja a gyártó cég, mert ez illegális. Az is lehet, hogy fertőzött, mert a valódit le lehet törölni. Ez a hivatalos honlapjuk: [link]

Csökkentett mód, F8 (gép bekapcsolása, amíg fekete a monitor, nyomogasd az F8-at (billentyűzet legfelső sorból), aztán Csökkentett mód. Vezérlőpult/Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései, innen töröld.

2010. okt. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos valami gagyi kínai szerverről töltötted le és frissitetted. Ez pedig minden, csak nem védelem a gépednek. A valódi naponta többször is automatikusan frissiti magát és tűzfal, vírus- és kémprogram védelem, email-szűrő is van benne. Ha sikerül ezt a mostanit letörölnöd, akkor ezt a 30 napos próbaverziót töltsd le innen: [link]

Aztán fizess elő a PCWORLD-re és havonta kapsz hozzá ingyenes licensz kódot. Az enyém ilyen és tökéletesen véd.

2010. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi azt elfelejtettem mondani hogy windows 7-öm van!
2010. okt. 22. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Töltsd le a [link] programot és indítsd újra a számítógépét csökkentett üzemmódban (ennek kiválasztását az F8 billentyű többszöri megnyomásával érhed el közvetlenül a számítógép bekapcsolása után, amikor a memória ellenőrzésre kerül és a merevlemezek kilistázódnak), majd futtassd az lementett fájlt. A program futása során nyomd meg az "y" billentyűt, majd az "1" és az "Enter"-t, illetve még egyszer az "y" billentyűt az eltávolító által feltett kérdésekre. Ha végzett a program, indítsd újra a számítógépet normál módban, majd egy Internet Explorer segítségével futtasd a [link] fájlt. Eztán töröld a következő könyvtárakat:

C:\Program Files\ESET

C:\Users\%felhasználó%\AppData\Local\ESET

C:\ProgramData\ESET könyvtárakat.

Ennyi.

2010. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!