Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Segítség AMD phenom hűtő...

Segítség AMD phenom hűtő beszerelése?

Figyelt kérdés
most akarom beszerelni az úkj gépbe a hűtőt ami egy Phenom II x4 955-hez van, de az a gond hogy nem sikerül a két fülét bepattintani akárhogy próbálom + a paszta is már kenődik szét. Tehát csak az egyik fülét sikerül beakasztani de a másik nem ér le teljesen.
2011. szept. 28. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Gyári hűtés?
2011. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igen ,bár cooler master van ráírva
2011. szept. 28. 13:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Saját hüröje nem megy rá?:s

haberölteted alaplap elpatanhat szerintem szerviz kéne

szerintem vanak ilyen "hosszabitott" foglalatok ami ép ugy paszoltasa ahogy kell.

biztos valami nem jó alaplap nem ilyn hütöhöz let tervezve...

:s

2011. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

gondolom ez

[link]


látod a 4 "csavart"? nah azt csavard el jobbra a nyil írányába mind4-et helyezd rá az alaplapra ugy hogy a 4 ponton legyen az alaplap 4 lyukához a 4 csavar, és nyomd rá a csavarokat átlósan, kivenni forditva kell, ugy hogy előbb kiforgatod balra mind a 4et(én igy csinálom), és felhuzod a csavart..

bocs ha egy kicsit értelmetlen, de ügyeskedj, nagy kárt nem teszel benne ugyse

2011. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
felettem ahogy irták, ne tul erősen nyomd rá, mert könnnyen baj lehet
2011. szept. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én a Cooler Masterről nem gondolom, hogy gyári.


Nem tudjuk helyetted távolról megcsinálni.


Amit tehetsz, hogy nem a gépben magában próbálod meg rászerelni a procira a hűtést, hanem kiszeded az alaplapot és egy asztalon. Egyedi hűtéseknél gyakori, hogy egy "laposfejű" (nem csillag) csavarhúzóval kell beakasztani az egyik oldalt. Ha úgy érzed nagyon nem megy, hívd egy egy "hozzáértő" haverodat v. vidd el szervizbe a gépet és egy perc alatt feldobják.

2011. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Két pontos átlos rögzitöje lehet

az elég rosz megoldás sajnos.

2011. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert amiröl,képet linkeltél az nagyon jó megoldás nem az alaplapot fesziti hanem a procit

viszont ezt aki kitalálta vogy átlosan feszüljön rá a hütö az alaplap terhére ez nemtudom ki lehetet

ilyened van kérdezö?

2011. szept. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
max anyit tehetsz még hogy hozzáértő havert hívsz át oda, én is voltam máűr ilyen problémával a pattintós tüskével kell cselezni, Bp-i vagyok, nem tudom te az, rendszergizda végzettségü :P (ezzel nem akarok felvágni). max ha gondolod megcsinálhatom (tudom vad idegen... de hát szervizes is vad idegen tudom :P, de ő lehet elkérne valameennyi pénzt, én meg nem)
2011. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Idegen21 nem olyan a hűtő, 2 füle van és azt kell jobbra és balra rápattintani a hűtő tartójára, tehát gyári hűtője van linkelek képet szerintem róla
2011. szept. 28. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!