Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Drive vagy Onedrive a...

Google Drive vagy Onedrive a jobb Windowsra és telefonra?

Figyelt kérdés

Szeretném a pc-m és a telefonom közötti videókat fényképeket szinkronizánli és oda vissza látni őket mind 2 eszközon.

A google vagy onedrive a jobb erre? Mind2-ből fizetős 100 gigás csomagot vennék


dec. 26. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak egyéni preferencia kérdése. Mindkettőnél van ingyenes méret (legalábbis Driveből tuti van 15 giga), használd őket párhuzamosan 1-2 hónapig, aztán amelyik jobban bejön, azt megtartod.

Nekem Drive van, telefonon a Google Fotók app szinkronizálja őket (de ugyanúgy Drive tárhelyre), én számítógépen csak böngészőből szoktam megnyitni a Google Fotókat, tehát nem szinkronizálok a számítógépem tárhelyére,de így is remekül működik szerintem.

dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
A Microsoftnak online cuccai, mint a levelezés, a Onedrive és hasonlók, sokkal gagyibbak mint a konkurencia cuccai.
dec. 27. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Google Drive, mert az működik.
dec. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én google photos hívő voltam sokáig, viszont szerettem volna a felhőn kívül még egy külső HDD-n is tárolni a képeimet.


Na azt elég nehéz "egyszerűen" a photosról leszedni, .exif adatokkal együtt.(google takeout kiszedi a metaadatokat külön fájlba)


Onedrive-ra váltás után viszont, felhőben, és PC-n is fájl formátumban vannak tárolva a képek, amiket simán átmásolok időnként egy HDD-re.


De bármelyiket is válaszod, egyikkel se lősz mellé.

jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!