Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha Power point szöveget...

Ha Power point szöveget szeretnék Word-be tenni van valami gyorsabb megoldás minthogy minden diát egyesével kimásolok?

Figyelt kérdés

Rengeteg a dia

így elég lassú a folyamat

ezért merült fel bennem a kérdés


Nyomtatni is szeretném, illetve átláthatóbb is wordben (formázás után)


Power point diákat tudom, hogy tudnék nyomtatni, de nagyon sok lenne úgy ezért szeretném word-be átmásolni és nyomtatni...


dec. 28. 23:05
 1/5 anonim válasza:
dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
dec. 28. 23:11
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hülye kérdés, de ugye a tanárnak ez nem jelenik meg semmilyen formában, hogy én átkonvertálom?

Mert ez ilyen "csuda anyag," jelszóval védett és több ppt-t küldött át (15-öt amiben mindben van 100 +dia) abból szeretnék 1 anyagot csinálni


(Emailben küldte tömörítve, azt töltöttem le és lett 15 db ppt anyag)

dec. 28. 23:23
 4/5 Szirty ***** válasza:

"...nem jelenik meg semmilyen formában, hogy én átkonvertálom?"


Neeem... Küld egy anyagot amit ő készített (vagy ismer) és meglátja ugyanazt egy word doksiban (gondolom mint feladatmegoldás).

Miért tudná meg ebből?

dec. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem lobogtatod a suliban jövő héten a kinyomtatott verziót akkor nem fogja megtudni.

Ezek a "titkos anyagok" csak annyit jelentenek, hogy az oktató "cég" hozta létre és a tanulásodat segítik, ez az ő munkájuk. És nem szeretnék, ha "közkincs" lenne belőle.

Jártam pár helyre mindenhol ez volt a "szabály".

Az, hogy magadnak csinálsz, egy emészthetőbb formátumot az szerintem nem zavar senkit.

dec. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!