Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windwows Ubunturól vélemények?

Windwows Ubunturól vélemények?

Figyelt kérdés

Ismerősom ajánlotta hogy használjak windows ubuntut mennyire biztonságos?


https://www.youtube.com/watch?v=59eWvbFQel0


[link]



dec. 30. 09:25
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
39%

ma 09:49

Én valami olyasmit olvastam, hogy lesz kiterjesztett frissítés, támogatás, csak az pénzért lesz elérhető. Akkor pedig már inkább megéri venni egy új Windowst, gépet. A három év meg épp csak egy kis haladék, a jelenség nem szűnik meg. Persze lesz az a szint, amikor már tényleg annyira megnő amúgy is a gépigény, hogy kuka, vagy a gépek amúgy is amortizálódnak, és akkor már természetesen jön a váltás, de ez messze több idő. Amit a Microsoft csinál ezen a téren, az a hardware tervezett elavulása, ill. ezáltal a saját rendszerük tervezett elavulása.


Emlékezzünk csak, hogy meddig tolta még a linux a 32 bites processzor támogatását, amikor azon volt a váltás.

dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
Letöltöttem! Eddig nagyon jó! Próbáltam elinditani a forza horizon ötöt de nem sikerült ncoreos dorrent. de haverom is megnézte azt hitte először win 11 em van pedig rég i gépem van azt mondtam neki hacker vagyok.
dec. 31. 10:32
 13/41 anonim ***** válasza:
39%
#9 Ha egyáltalán leselejtezik azokat a gépeket, az szerintem csak eladást jelent, nem kidobást. Pár évente amúgy sem árt lecserélni a gépparkot. Persze sok feladatra 15-20 éves gépek is megfelelhetnek máshol.
dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
TPM előírás szerintem a Microsoft sara, valószínűleg ez olyan központilag megegyezett dolog amit ők is benyeltek.
dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Thunderfairy ***** válasza:
0%
Én nem láttom semmi értelmét. Ennyi erővel használok Win 11-et ha olyant akarok. Észrevettem hogy a Linux-on a torrent játékok nem biztos hogy használhatóak lesznek. Tehát Linux alatt csak eredeti, vásárolt a biztosan jó. Tehát ha Win 11 kell akkor használj azt.
dec. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
34%
Bárhogy is néz ki, ez akkor is csak egy Linux, így felejtős.
jan. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
75%

Kíváncsiságból kipróbáltam. Még nem használtam Linux-ot. - windows-ubuntu-11.4.3.upd1-copilot-win11-plasma-amd64 (iso, 4,74GB).


Rufus-szal tetem rá egy 8GB-os pendrive-ra GPT-vel. Rendesen beboottól róla, avval nincs gond csak nem tudom magyarítani, hiába állítom át a nyelvet magyarra, nem csinál semmit. A fájlkezelőben hiába kattingatok a mappákra nem nyitja meg őket. Internet van, működik.

jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 Thunderfairy ***** válasza:
42%

16-os.


Te se láttál még komolyan Linux-ot az biztos.

jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
43%
18: Tévedsz, láttam, sőt használtam is, de annyi pont elég volt, hogy tudjam, mi NEM kell nekem. :o)
jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Na letöröltem ki próbáltam de nem indul a forza hoziron 5 meg be tiszta bug az egész rá megyek az ablakr lécre erre elkezd villogni. ez még béta verzióba van.

először már tényleg azt hittem le tudom cserélni a indowst mert azt irja aktiváljam.


visza raktam jó öreg windows 10, ezt leglaáb tudom hogy kell hazsnálni.


Ez a rendszer amit letöltöttem olyan volt mint egy kínai nájki cipő. Itt tart most a linux, ennyit tud. Max os és a windows közelébe se írhat.

jan. 2. 21:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!