Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Epic Games Store-ban a meg...

Az Epic Games Store-ban a meg vett játékok tényleg korlátozott ideig érvényesek?

Figyelt kérdés
Olyan 7-8 hónapja vettem meg a Fallout 1-et. És most mikor újra elővenném, elkezd egy hibaüzenetet küldeni, hogy nekem nincs ilyen programom. És csak úgy működne megint, ha újra megveszem és letöltöm. Az uninstallal meg egyből el is veszett. Hát kapják be.

jan. 2. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Én 2 évig be sem léptem, mégis megvoltak az ott megvett játékaim.
jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj a supportnak.
jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nekem már az is meglepő, hogy bárki fizet EGS-en valamiért. A felhasználók java csak berántha az ingyen cuccokat, de rendes store-ban vásárol (Steak, GOG).
jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
33%
#3: Mert mitől akkora sátán találmánya az Epic?!
jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a hozzállásuk miatt utálják sokan, hogy szó szerint lefizetnek kiadókat azért, hogy csak náluk jelenjen meg valami, kezdődött a Metro Exodussal pár nappal a megjelenés előtt, elvetették Steamról, a dobozosok kódjai sem éltek már ott csak náluk....

Véletlen sem úgy próbálnak meg vásárlókat szerezni, hogy csinálnak egy jobb platformot vagy épp mindent olcsóbban adnak, nem, nekik a lefizetés a megoldás.


Na ez amiért sokan megutálták őket.

jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!