Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell olyan tartalomjegy...

Hogyan kell olyan tartalomjegyzéket készíteni Micrsoft Wordben, amelynél a szoftver magától módosítja az oldalszámot, ha átszerkesztem a szöveget?

Figyelt kérdés
jan. 3. 02:50
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
A címeket "címsor" stílusokkal kell formázni, ebből fogja tudni, hogy mik kerülnek be a tartalomjegyzékbe. Ezek után magát a tartalomjegyzéket sem kézzel kell beírni, hanem van rá lehetőség egyben beszúrni azt, és így a szoftver fogja a címsor stílusok alapján előállítani azt. Hogy pontosan melyik eszköztáron, melyik menüpont csinálja, azt nem tudom megmondani, mert kb. egy évtizede nem használok Wordöt (nincs is a gépemen, Linuxot és LibreOffice-t használok), de kell, hogy legyen ilyen menüpont. Talán a beszúrásnál? De ha nem találod, úgyis lesz, aki leírja, hogy pontosan hol találod. ;-)
jan. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Használj LibreOffice-t, az működik és használható. Ismeri a Micro$oft formátumait is.
jan. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A címsor stílusokat ha használod, utána a "Hivatkozások" menűben a bal oldalon rögtön ott van a "tartalomjegyzék" és ott létre tudod hozni. Szintén ott van hozzá egy gomb: "Frissítés", az én Word változatomban még egy piros felkiáltó jel is van a Frissítés gomb mellett. Automatikusan nem fog frissiteni, csak ha rákattintasz a frissítés gombra (ha jól emlékszem egyedül a nyomtatás előtt csinálja meg automatikusan, de én kézzel szoktam mindig frissíteni).
jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!