Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kulcs-soft számlázó programra,...

Kulcs-soft számlázó programra,hogy működik az előfizetés?

Figyelt kérdés
Ha adott egy régebbi gép amin még windows7-esen futott a kulcs-soft számlázó programja és most windows10 váltás lesz akkor az új szoftververzióra is jó az előző előfizetés?Vagy,hogy van ez?

jan. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

A szoftver forgalmazójától kellene megérdeklődni. Láttam én már olyan szoftvert, amit egy nagyobb Win10-frissítés is ki tudott csinálni (előző munkahelyemen volt, a megoldás végül az lett, hogy Virtualboxban egy Win7-es gépre feltettük, és ott használták), de olyat is, ami simán megőrizte az aktivitását egy Windows-verzióváltás után is. (Arra nem látok sok esélyt, hogy valaki olyan idetéved, akinek tapasztalata van a konkrét szoftverben, tekintve, hogy egy olyan célszoftver, amit elég kevesen használnak.)

Az sem mindegy, hogy frissítés, vagy újratelepítés lesz? Ugyanarra a gépre lesz telepítve, vagy másra? Ezek olyan kérdések, amik mind befolyásolhatják az eredményt. Helytálló információt a forgalmazó ügyfélszolgálata tudna adni.


Egyébként nem lenne célszerűbb egyből inkább Win11-re váltani? Most, hogy már gyakorlatilag kezdik kivezetni a 10-et, most akartok rá váltani? Persze, attól, hogy hivatalosan nem támogatott, még lehet használni, de én azért elgondolkodnék ezen.

jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen akkor majd felkeresem őket mert egy teljesen új gépre lenne telepítve csak azt mondta ismerősöm,hogy új verzióért újra kéne fizetni vagy mi.Viszont egy tök új gépre minek rakna az ember windows 7-est mikor már nem is támogatott.
jan. 4. 00:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen a windows 11-en gondolkodtam én is csak ismerősöm kicsit már a windows 10-re is húzta a száját mert ugye megszokta a hetest és hát az újak ismeretlenek,viszont tuti,hogy a hetest se ismerte igazán csak megszokta a felületet mert ugye a win10 egy kis ugrás a win11 meg egy kicsit nagyobb vizualitásban.
jan. 4. 00:59
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó, hát ha a személyes véleményemet kell elmondanom a Windowsról, az utolsó, amit a saját gépemen használtam, az a 7-es volt, utána egyenesen Linuxra váltottam. Sem a 10-ből, sem a 11-ből nem kérek. Rendszergazda vagyok 15 éve, és szerintem sokat elmond, hogy amikor Win10-re váltottunk, megsokszorozódott az olyan problémák száma, amik előtte elég ritkán kerültek elő. Szóval eleve egy olyan rendszer a 10, amiben én nem tudok bízni. Az igaz, hogy a 11-gyel meg még nincs sok tapasztalatunk, és normális esetben én is azt mondanám, hogy célszerű kicsit várni, ameddig mások megtapasztalják a rendszer hibáit. ;-) De szerintem a 10-et alulmúlni nehéz lenne.

Vizualitásban meg pont, hogy a 10 üt el jobban a 7-től. A 11 sokkal jobban hasonlít a 7-re, mint a 10-re.

jan. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4/


Hát nem tudom én 10-ről mentem 11-re de a gépház megváltoztatása is elég szokatlan volt meg még egy két ficsőr ami plusz kattintásokat is hozott.Nekem a 11 semennyire nem hasonlít a 7-re de ez csak saját vélemény 10-nél jobban éreztem a hetes közeli dolgot.Viszont a gépre meg nem rakhatok linuxot mert kitudja lehet van olyan program ami csak windowson megy meg ahogy írtam a megszokás dolgot beszéltem olyan átlag felhasználóval aki agyfrászt kapott a linux ismeretlenségétől és ragaszkodott a megszokott windowshoz.

jan. 4. 01:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kötekedni akarok, de ha visszaemlékszünk, hogy a 7 után milyen volt a 10... én a 11-et látványban sokkal közelebb érzem a 7-eshez. Elrendezésében meg mindegyik hatalmas katyvasz az elődje után. :D De semmiképp nem akarom ráderőltetni a véleményemet. :) Inkább az a kérdés, hogy mennyire számít neked, hogy támogatott legyen a rendszer? Bő másfél év, és vége a Win10 támogatottságának, és akkor ismét szenvedhettek a váltással.

A Linuxot meg nem azért írtam, hogy most térjetek át, tudom, hogy licencelt, agyonvédett szoftvereknél, amiket üzleti tevékenységhez használtok, nem érdemes kísérletezgetni. Csak egy kicsit gáz, hogy a világ vezető oprendszere még mindig olyan problémákkal küzd, amit más rendszerek már réges-rég megoldottak, vagy netán soha nem is volt azzal probléma.

jan. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6/


Hát most ez van,vissza rakhatom a hetest is csak akkor ugye nincs támogatottság.Bár tudok olyat aki hetest használ mai napig netre is megy vele csak kérdés üzleti dolognál mekkora kockázata van ennek.

jan. 4. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!