Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ellenkérelem nyomtatvány word...

Ellenkérelem nyomtatvány word formátumban. Hogyan lehet ikszelni a nyomtatvány négyzetbe és hogyan kell aláhúzni a nyomtatvány szövegében a megfelelő választ?

Figyelt kérdés

#Word #aláhúzás #ellenkérlem #ikszelés
jan. 4. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Az aláhúzás ikonja rögtön kint van a kezdőlapon a többi gyakori szövegformázási gomb között. Ha végleg nem találod, akkor CTRL+U a gyorsbillentyűje.

Egy űrlapnál nem az számít, hogy tökéletesen be van tördelve a dokumentum és a szerkesztő szabályainak megfelelően hibátlanul ki van töltve, hanem hogy egyértelműen megjelölöd a választ. Egyszerűen kitörlöd a kis négyzetet, és a helyére beírsz egy nagy X-et. A lényeg, hogy felismerhető legyen az adott válasz.


Az viszont nem túl gyakori, hogy egy kérelem keltezés és aláírás nélkül érvényes lenne, valószínűleg amúgy is ki kell nyomtatnod hozzá. Akkor azt jelölsz be rajtad tollal, amit csak akarsz.

jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A "Az aláhúzás ikonja rögtön kint van a kezdőlapon..." komment írójának.

Köszi a választ!

Nyilvánvaló, hogy ha nem elektronikusan adom be, akkor utólag feketével aláhúzom és ikszelem amit kell. De most kifejezetten a szöv.szerk. megoldás érdekelt: hogyan teszek négyzetbe ikszet. Igaz, a lényeg az, hogy érthető legyen, tehát simán ikszelhetek a négyzet helyére.

Első ránézésre azt hittem, olyan lesz, hogy a nyomtatvány saját szövegét nem lehet módosítani, ahogy papiralapon szokott lenni. Úgyhogy mielőtt még a szerkesztés gombra rányomtam volna, kissé pánikszerűen kiírtam ide a kérdésemet. Aztán szerkesztéskor láttam, hogylehet aláhúzást csinálni, mert nem rögzített a nyomtatványszöveg. De a négyzetről még akkor se gondoltam, hogy törölhetném :D , hanem elé tettem az x-et.

De most kiprobálom a törölgetős változatot.

jan. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!