Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az "ÁNYK" a NAV nyomtatványkit...

Az "ÁNYK" a NAV nyomtatványkitöltő programja nem működik? (2022) (Windows 7 Ultimate sp.1.)

Figyelt kérdés
A legújabb JAVA fel fan telepítve, mégsem működik "ÁNYK" többször próbálkoztam feltelepíteni és fel is rakja telepítője az információi alapján, rak ki parancsikont miegymást is végén és sikeresnek írja a telepítést. De nincs parancsikon az asztalon vagy bárhol máshol. Programot ahova elvileg rakta telepítés után nem találom sehol sem. Néztem videókat a témában letöltöttem a NAV oldaláról egy telepítési ismertetőt ami alapján legalább kizárható, hogy nem a kompatibilis az op. rendszerrel a baja. Kellene működnie Win. 7 alatt is elvileg.

2022. márc. 18. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán lehet éppen az a baj, hogy a legújabb JAVA van felrakva. Az ÁNYK-nak 1.8-as (java 8) kell, az attól frissebb verziókkal nem működik.


Windows-ra sose telepítettem, én linux alatt használom, de hibátlanul megy:

ÁNYK keretprogram verzió : v.3.14.0

Operációs rendszer : Linux unknown

Java verzió : Oracle Corporation verzió : 1.8.0_321 (64)


Szóval javaslom használj régebbi JAVA verziót vagy töltsd le az ÁNYK-nak azt a verzióját ami java-val együtt van. (Azt hiszem van olyan windows telepítő is.) Ha nem megy, akkor töltsd le windows-ra a megfelelő java-t és az ÁNYK-t azzal indítsd el. (Azt hiszem ott is van valami futtató fájl, amibe bele tudod égetni a java verziót, de pontosabbat nem tudok sajnos, mint mondtam, windowsra sose raktam fel, de ahhoz 1000+1 segédlet lesz.)

2022. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül sikerült fölrakni és működik. Egy másik verziót töltöttem le a NAV honlapjáról.
2022. márc. 21. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!