Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ingyenes bevált driver kereső...

Ingyenes bevált driver kereső program PC-re?

Figyelt kérdés
Olyan ami megkeresi az összes eszközhöz a legfrissebb drivert és telepíti is, mint pl.: CCleaner profession verziója, de tuti létezik valami ingyenes ugyanerre.

jan. 4. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Google.
jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Win10-11 alapból tudja ezt ha van neted. Net nélkül nem fog menni.
jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen programra nincs szukseg mar lassan 10 eve.
jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Google és szépen beírod az eszköz nevét. De a rendszer alapból telepíti a szükséges alap drivert. CCleaner pedig egy malware
jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

A termék gyártójának weboldaláról letöltött driver a legmegbízhatóbb és pénzbe sem kerül.

Nem kell erre külön program.

jan. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hogyan tudja a win10 ezt alapból?
jan. 5. 10:56
 7/19 A kérdező kommentje:

nem arra gondolok hogy egyesével frissítgetem hanem tömegesen egyszerre

azt írja a radeon szoftver hogy a vga driver nem uptodate és frissítsem, se a win10 se a gyári progi nem dob fel frissítési lehetőseget magától, nekem kéne a gyártó honlapjáról leszednem, mint 10 éve... na ezzel nem szeretnék vacakolni

jan. 5. 10:57
 8/19 A kérdező kommentje:
ok, semmi megtaláltam, tényleg van ilyen, de eddig azért nem tudtam mert a CCleaner pro megcsinálta - ami miért malware? - csak most már beszart a crack és nincs pro licencem, az alap meg nem csinálta, így ez tényleg kimaradt
jan. 5. 11:01
 9/19 A kérdező kommentje:
a win10 alapból nekem nem frissítette a chipset drivert
jan. 5. 11:17
 10/19 A kérdező kommentje:
és az AMD display drivert és manuálisan kell frissíteni, szóval azért ez nem 100-as
jan. 5. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!