Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bitwig Studio első rögzítő...

Bitwig Studio első rögzítő szoftvernek?

Figyelt kérdés

Szeretném felvenni a zenei ötleteimet, kiválasztottam egy árban és tudásban megfelelő MIDI billentyűt. Alapból a Bitwig Studio 8-track progi járt hozzá. Az eladó dicsérte, de nekem kicsit bonyolultnak tűnik a működése (korábban sosem használtam DAW-t).

Ássam bele magam jobban, vagy érdemes másik szoftverrel kezdeni inkább? Elektronikus, ambient számokat írnék. Csak a kontrollert használnám, más hangszerem nincsen.


jan. 10. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult, amilyennek eleinte tűnik. Igazából minden komplexitása a te dolgodat hivatott egyszerűsíteni. Kicsit német gondolkodású a felület, de ebből se nehéz előnyt kovácsolni. A kezelési útmutatója nagy segítség, annyit jegyeznék meg, hogy minden számodra új dolgot csinálj is meg, például az első projektedbe építsd bele kreatívan, és úgy van esély egyrészt megjegyezni, másrészt helyesen súlyozni a gyakorlatban, hogy mikor szükséges az adott funkcióhoz vagy megoldáshoz nyúlnod.

Asszem elérhető a korlátlan verzió Splice-on valami nem vészes havi részletre, szerintem már csak emiatt is érdemes kicsit még körbehaverkodni a jelenlegi verziót. A fullban ráadásul bele is nyúlhatsz a gyári pluginekbe ilyen moduláris fejlesztői környezetben.

jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor még kísérletezek vele. Egyébként rengeteg videó van hozzá YT-n is, csak valószínűleg a 8-track verzió korlátai miatt egy csomó mindent nem lehet megcsinálni vagy elérni benne.
jan. 12. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!