Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AI kép-generátort hogyan...

AI kép-generátort hogyan használható arra,hogy azt generálja le amit mondok neki?

Figyelt kérdés

Mindig valami mást csinál és nem azt amit mondok neki,használhatatlannak találom.


Az a baj velem,hogy nem tudok rajzolni viszont játékprogramot szeretnék készíteni. Így hát hogy megoldjam ezt megtanultam 3d modellezni valamint ezen belül elég jól megy már a shader nodes fülön a képi anyagok készítése is.


Erre jött egy újabb probléma hiába tudok grafikai anyagokat készíteni ha egyszer nincs kreativitásom ez alatt azt értem,hogy nem tudok pályákat tervezni így el sem jutok addig hogy neki tudjak állni.


Nem jut eszembe semmi.


Nekem csak skicc kéne egy pályáról.

Pl mondom neki,hogy tervezzen egy oldalnézetes erdős pályát egzotikus,varázslatos növényvilággal és erre nagyon bénákat dobál ki.


jan. 10. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Többször oda kell neki adni ugyanazt a kérést előbb útóbb kijön használható, van, hogy 30 - 40 próbálkozás után.
jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Amit 1# mond, és finomítsd, "több hegyet, sziklát", "több fát" "felhőt", stb. "legyen rajzfilm szerűbb, legyen pixar stílusban, 2D-s, stb.
jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És melyik AI generatort ajánlod amivel jól lehet finomítani és ingyenes. Mert én csak random kerestem egyet a googleval.
jan. 11. 00:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!