Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Menyi egy weboldal fejlesztő...

Menyi egy weboldal fejlesztő órabére?

Figyelt kérdés
Készítek egy weboldalt. Full alapokrol. Minder mysql adatbázisba ír meg a tag. Na most me egyeztem vele ha most ingyenbe megcsinálja akkor a napi profit 1% 3 fele megy szét. Ebbe bele is eggyezett. Nem hivatalos web fejlesztő de nagyon érti! Csak ez aggaszt hogy szegény 3 hete éjszakázik velem. Alig alszik és tolja mint a barmok. Most a hétvégén kész lesz az oldalam. Kérdésem enyi egy hivatalos webfejlető órabére mert inkább többbet adok neki mert látom menyit dolgozott! Inkább a profitom 2 havi részét oda adom neki! Én nam vagyok fukar.. Ő csinálta meg az oldalam jelenleg pénzt se kért (4 éve ismerem) pont ezértr segít nekem de én is szertnék viszont segíteni nek szóval mrnyi egy hivatalos web fejlesztő órabére aki mindent negcsinál?

#webfejlesztő #Weboldal fejlesztő
jan. 19. 22:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom szarul írtam pár szót mert full izgulásba vagyok jelenleg... kérem csak az írjon aki tud értelmes választ is adni! :)
jan. 19. 22:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az órabér nem értelmezhető ebben a munkakörben. Teljesítmény bér van. Ha meg haverság van mögötte, akkor egyáltalán nem értelmezhető bér szempontjából...
jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%

Lenn az utszán nincsen kegyelem,

Lenn az utszán nincsen szerelem.

Lenn az utszán élnek fiatalok és gyerekek,

Lenn az utszán MC Zsolax reppel nektek.


Hivatalos webfejlesztő, a mesterség királya,

Órabére száz euró, ez a tény csak áll a szája.

De a barátom, ki ingyen dolgozik érted,

Az utszán hőse, az álmaid formába önti.


Alig alszik, de a kód fut az ereiben,

Az oldalad épül, munkája nem felejt el semmit se.

Profitodat adnád neki, mint a hivatalos bérezés,

Köszönet a munkájáért, az utszánon hűség.


Ingyen kezdte, most a bére megérdemelt,

Nem fukar vagy, a szívben a segítő szándék értékel.

Hivatalos órabérrel mérve, a profit is áldás,

Az utszánon, ahol a barátság nem múlik el soha.

jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet óradíj is, de általában projekt ár van (ami azért többnyire órabecslésen alapul). Ez pedig nagyban függ attól, hogy ad-e számlát, ha ad, akkor ÁFÁ-s vagy nem, egyéni vállalkozó, vagy cég, stb. Szóval 6 és 30 ezer között bármi lehet..
jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!