Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Firefox miért hibásan...

A Firefox miért hibásan jelenít meg néhány weboldalt? A böngészőmotorral van probléma, vagy a fejlesztőkkel, akik WebKit-re optimalizálnak?

Figyelt kérdés
Kisebb hibákról van csak szó, de eléggé zavaró. Másikkal nincs probléma. Példát nem írnék, általában kérdezem.

2022. aug. 24. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig konkrét példák nélkül nehéz konkrétumot mondani.

Manapság eléggé egységesek a böngészőmotorok, de azt el tudom képzelni, hogy más a hibatűrési faktoruk, így az elcseszett oldalakat másképp jelenítik meg. De persze az sem kizárt, hogy eleve más tartalmat szolgál ki a webszerver a különböző böngészőknek.

2022. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Általában nincs vele probléma.

Én több, mint egy évtizede használom, és egy kezemen meg tudom számolni, hány oldalt jelenített meg eddig hibásan.

2022. aug. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nálam is nagyon ritka, és az sem kizárt, hogy máshol meg a WebKit hibázik, ahol a Firefox nem. OK, itt egy példa: [link]

Ha kiválaszt az ember egy adót, a mai műsora el van csúszva nálam balra, levágja az szöveg felét.

2022. aug. 24. 09:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam ennek semmi baja.

Esetleg képként feltehetnéd, hogy nálad hogy jelenik meg.

2022. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2022. aug. 24. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálam így néz ki Chrome-ban: [link]

Így pedig Firefoxban: [link]

2022. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor körülnézek, mi lehet a gond. Privát lapon is ugyanez, pedig ott nem zavarnak kiegészítők.
2022. aug. 24. 11:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg én állíthattam el valamit, mert hibaelhárítási módban újraindítva minden tökéletes. Már csak azt kell kiderítenem, mit, mert más problémák is jelentkeztek. Lehet, hogy törlök mindent, és default lesz.
2022. aug. 24. 11:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a betűméretet állítottad át.
2022. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Alapon van, és az oldalak használhatják a sajátjukat. Az előbb próbaképpen átneveztem a prefs.js-t, csinált újat sablonból, de nem nagyon volt változás, ezért kiléptem, az újat töröltem, a régit visszaállítottam, most már csak ezzel az oldallal van gond, de amúgy is ritkán nézek egyes csatornákat, úgyhogy mindegy. Köszönöm még egyszer.
2022. aug. 24. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!