Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN-ről hogy lehet elmenteni...

MSN-ről hogy lehet elmenteni a másoktól kapott, vagy elcsórt szmájlikat? Mert ugye újratelepítéskor eltünnek csórikáim, és ezt jó lenne elkerülni ha lehetséges.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
hát leirja neked a "smájlikat" ahogy te mondtad :) és jobb klikk hozzáadás és OK. ennyi :)
2009. jan. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak: szerintem ő nem erre gondolt :)


Van a szoftverbázis.hu-n egy program msn backup. Ezzel el tudod menteni őket, és még sok mást is. De ne lepődj meg, ha 10ből pl csak 8at tudsz majd visszarakni, mert nekem és barátnőmnek is mindig levágja a hisztit valamelyiknél és így sajnos néha elveszik 1-2. De a semminél jobb :)


[link]

2009. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

10ből egy-kettő

100ból 10-20

200ból 20-40

300ból 30-60


Hát végülis nem rossz arány és köszöntem szépen:):)

És igen a semminél sokkal de sokkal jobb:)

2009. jan. 4. 21:30
 4/4 anonim ***** válasza:

egy másik gépen egy másik msnnel bejelentkezel és neki leírod az össz smileyt és azon elmented aztán reinstall után ezt visszafele. Ajánlatos olyan msn címet használni amit nem használ más, így kerülvén a zűrzavart.


[LOLDMA]

2009. jan. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!