Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Más is ilyen gyakran telepíti...

Más is ilyen gyakran telepíti újra a gépét?

Figyelt kérdés
Én nem tudom miért, de 2-3 havonta megunom, és újrahúzom. Valamikor 11-et teszek fel, van amikor 10-et, de most 8.1 van rajta, de már megint gondolkozok, hogy fel kellene tenni rá egy 10-est.
febr. 15. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a 8 milliard emberbol jo esellyes mas is van, aki ilyen gyakran telepiti ujra a gepet.
febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Linux alatt distro-hoppingnak hívják. Mondjuk ott sokkal nagyobb a választék, így még értelme is van, windowsnál max a szokásos lassulás ellen tudom elképzelni
febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert túl sok minden van a merevlemezen ahhoz hogy tiszta telepítést csináljak.át kéne állnom 7-ről win 10-re,de nincs kedvem szarakodni az adataim mentésével..
febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Legutóbb 2 éve telepítettem újra, mert W11-re váltottam. Tulajdonképpen akkor sem kellett volna, mert W10-ről is válthattam volna átmenet nélkül W11-re. Valami driver problémám volt, vagy hasonló. A google föld pro fagyott ki folyamatosan. De erre is éveket vártam (elwoltam a webes felülettel is, de néha jó a visszatekerhető műholdképeket is nézni. Nem tudom bekerült-e az online báltozatba már... jó lenne).


Előtte 3 évig volt kb W10-em. Előtte W7 volt nagyon sokáig. Amíg meg nem szűnt a támogatása. Mindegyiket egyszer feltelepítettem, és kész. A W7 az egyetlen gépen ment csak. Máig megvan róla az utolsó biztonsági mentésem 😃

A W10 erre ment fel, aztán azóta kb folyamatosan fejlesztgetek, cserélgetek.. kb 8 alaplap volt a W10-11 rendszereim alatt. Semmi gond nincs már velük. Extrém ritka.

febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem 4 éve nem volt telepítve a gépem 😃 de amíg nem sz@ródik el vagy nem fáj a lassúság nem foglalkozom vele. Így belegondolva ritkán rakom újra, csak ha kell. Én meg ilyen vagyok. 😉
febr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dongaben ***** válasza:
Windows-t nem. Azt kb. 3 éve telepítettem fel. Linux-os gépemen szoktam cserélgetni a rendszert. De most, egy ideje leragadtam a "Mint"-nél. Ez eléggé tetszik. :)
febr. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem dzeretem magam szándékosan szopatni. Ha van egy jól működő, belakott rendszerem, nem telepítem újra, ha nem muszáj.
febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nem foglalkozom az operációs rendszerrel. Annak az a dolga, hogy futtatókörnyezetet teremtsen a használt programjaimnak. Következésképpen mi a kórságnak telepítsem, szívassam magam 2-3 havonta, ha működik? Aztán minden programomat telepítsem-konfiguráljam újra, lakjam be az oprendszert megint? Ami jó, ahhoz nem nyúlunk, nem bántjuk. Nem vagyok én mazochista. 2 éve telepítettem, amikor a jelenlegi gépemet megépítettem.
febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Külső meghajtón vannak az adataim, igazából semmit se veszítek vele.

Pár alap progit fel kell vissza tenni, ennyi.

febr. 16. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!