Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a windows telepítőt...

Hogy lehet a windows telepítőt előhozni?

Figyelt kérdés
Windowssal vettem a gépet, de se lemezt, se cd kulcsot nem kaptam, az eladó szerint integrálva van az ssd-re, és arról újra tudom tenni. Ez már évekkel ezelőtt volt, de most lett aktuális az újratelepítés. Hogy tudom előhozni a telepítőt?

febr. 22. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Windows 10-től kezdve van egy "gép alaphelyzetbe állítása" funkció beépítve (erre rákereshetsz a start menüből is), amivel olyan szintre állítja vissza magát, mintha friss telepítés lenne. Ki lehet választani az elején, hogy megtartod-e a saját fájlokat vagy azt is törölje, mindkét esetben a fontos dolgokról attól még legyenek meg a biztonságig másolatok.
febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Vagy billentyű kombináció, vagy van egy kis gomb rajta, és újraindítás után azt kell indítani.

Beírod a géped típusát xyz és "reinstall" google-ban, lesz video 99%.

vagy felhívod az eladót, mert tudnia kéne...

febr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eladó felhívása necces lenne, mert 5 éve volt. Köszi, megnézem akkor.
febr. 22. 12:57
 4/10 anonim ***** válasza:
+1 az elsőnek. Gép alaphelyzetbe állítása. Ha nem tartod meg a fájlokat, akkor gyakorlatilag egy szűz újratelepítést kapsz.
febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen probléma van a vindózzal, azt az alaphelyzetbe állítás nem fogja megoldani, csak a tiszta újratelepítés. Legegyszerűbb, ha letöltesz egy telepítőt ncore-ról és kirakod pendrive-ra, vagy ha még van DVD-meghajtód, akkor kiírod.
febr. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá illegális megosztóról beszerezni semmit (nem is ajánlott a buherált szoftverek között keresgélni), ingyen adja a rendszert a Microsoft a Media Creation Tool-lal letöltve, mert nem attól lesz legális a példányod, hogy felrakod, hanem ha aktiválod.
febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Hogy lehet a windows telepítőt előhozni?"

Én úgy szoktam csinálni hogy kihúzom az asztalfiókot, benyúlok a telepítő pendriveért, becsukom az asztalfiókot és elő van hozva. :D

[link]

febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"5 éve volt" arra a pontra nem lenne jó visszaállni. Rendes újrahúzás. Az adat partíció kivételével mindet töröld, és az így eggyé vált részre indítsd a telepítést. Friss telepítőt használnék, nem az 5 évest. Nem kell semmilyen serialt beírni az elején, mert mentve van digitálisan MS-nél. Az viszont fontos, hogy, ha a rendszered pro, akkor pro-t telepíts, ha home, akkor azt...
febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8: mit értesz az alatt, hogy rendes újrahúzás? Nekem ez azt jelenti, hogy valami bootoló lemezről/pendriveról csinálom, de pont az utóbbit akarom elkerülni, az előbbit meg nem tudom hogy kéne.

Oké, nem az alaphelyzetbe állítás kell, de akkor hogy telepítsem? Illetve mi van, ha a windowsba sem tudok belépni?

febr. 23. 07:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Alaphelyzetbe állítás>>> google >>> [link]



Újrahúzással friss rendszered lesz, nem az a régi, ami rajta van a gépeden. Alaphelyzetbe állás után le fog tölteni frissítéseket újra. Digitális licenszed van, nem kell serialt megadni teljes telepítésnél amúgy.


Géped típusa, száma?

febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!