Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Facebook társkereső kitilthatott?

Facebook társkereső kitilthatott?

Figyelt kérdés

Be voltam már regelve egy ideje mivel ugye elég nehéz társat találni manapság aki akarna is valamit hiéna az viszont bőven van

Ma néztem volna a profilom és eltűnt a társkereső ikon

Volt egy kissé obcén külső megjegyzésem és akkor most ezért kitiltanak a társkeresőből?

Elnézést a saját oldalamon egyenlőre még azt írok amit akarok ez a szólás és véleménnyilvánítás teljes sárba tiprása ami jogtalan és ezért nem tilthatnak ki

Attól, hogy valakiről még rossz véleménnyel vagyok az nem azt jelenti, hogy ismerkedés közben átmennék a texasi láncfűrészesbe egy nővel, nyilván nem is azért keresek partnert magamnak

Majd a partner eldönti, hogy akar e velem ennek tükrében ismerkedni, ne a facebook döntse már el

Most akkor véglegesen ki vagyok tiltva vagy mi ez?



febr. 28. 04:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Olyat írtál amit nem kellet volna.
febr. 28. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólásszabadság nem azt jelenti hogy bármit mondhatsz, másrészt a Facebook nem a tied, amit azon írsz azért a tulajdonosnak kell vállalnia a felelősséget, és azt töröl amit akar.
febr. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem tiltottak ki, nekem is volt hogy eltűnt az ikon, egy évet
febr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 Ember olyan a szabályzat, hogy hülyére röhögtem magam amikor elolvastam, hogy miket nem lehet kiirni, még az is kitiltással jár ha propagálod, hogy mennyit eszel

Ez már a teljes szólás és véleménnyilvánítás eltiprása

Egyébként nem a társkeresőn írtam ki hanem a saját külső oldalamra na de ahhoz hogy jönnek hozzá, hogy itt énutánam nyomozgatnak és akkor majd ők eldöntik, hogy én beférek egy olyan képbe amit ők elképzelnek?

Bocsánat, hogy a 25 ezer szabály közül egyet megsértettem bár azt sem a társkeresőn belül hanem a saját személyes oldalamon

Nyilván az ember nem azért megy fel a társkeresőre mert Ted Bundy lenne aki egyébként egy intelligens és jóképű fickó volt és udvarias a nőkkel mégis amikor odakerült a sor akkor átment egy állatba, ezt 30 nő bizonyítottan az életével is fizetett érte

Felesleges a bolhából elefántot csinálni és hamisan vádolni valakit olyannal egyből ami még meg sem történt "biztonsági okokból"

Tudja mindenki, hogy általában nem az a veszélyes kutya amelyik ugat

febr. 28. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Vajon mi volt az a szöveg? Megírod?
febr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi különös a szervezett bűnözést sztárolták valamelyik portálon aztán kiraktam facebookra és írtam rá egy kissé obcén kommentet erre egyből kirakott a társkereső is

Panaszt tettem a Metánál, hogy ők milyen jogon tiltanak ki engem amikor én nem inzultáltam vagy zaklattam senkit sem a társkeresőn, amúgy meg most akkor ők gyilkosokat védenek?

Visszakaptam a profilom volt olyan normális valamelyik moderátor, hogy visszakaptam a társkereső profilom

Persze megértem én a Metát is, hogy ők is törekednek a biztonságra na de legtöbb sorozatgyilkos egyébként teljesen kedves és udvarias embernek tűnik és az is addig amíg rá nem jön az ötperc és akkor átmennek egy állatba mert csak ez elégíti ki beteges szadista gyilkos vagy abberált gyilkos szexuális vágyaikat aminek egy hajszál köze nincs a normalitáshoz

Én nőt keresni vagyok fenn társkeresés és szex céljából nem pedig, nőket gyilkolni ezt megírtam nekik is úgyhogy most belekötni egy obcén beszólásba ez nevetséges de úgy tűnik belátták ők is

Amelyik kutya ugat az nem harap általában

febr. 29. 13:30
 7/8 A kérdező kommentje:

Jeffrey Dahmer egy jóképű szőke kékszemű fickó volt mégis embereket csalt fel a lakására majd elkábította és megölte őket némely testrészüket meg is őrizte vagy megette hullájukkal közösült

Ted Bundy átlagon felüli intelligenciával rendelkezett de annak is csak arra ment ki a játék, hogy a nőket elcsalja majd megölje, minimum 50 nőt rakott ki a temetőbe

John Wayne Gacy Jr. kifejezetten fiatal fiúkat keresett homoszexualistása kielégítésére majd áldozatait megölte és elásta a háza alá 33 férfival végzett akiket a legnagyobb jóindulattal hívott át dolgozni, egyébként politikai körökben is mozgolódott már a végén szabadidejében pedig kisgyerekeket szórakoztatott bohócnak öltözve kertipartikon

Sőt voltak női sorozatgyilkos is Belle Gunness 14 embert rakott a föld alá

Ezek mind fehérek voltak

Volt fekete sorzatgyilkos is Samuel Little akinek az eltérőtől igen nagy keze volt és azt élvezte, hogy kifejezetten megfogjtotta női áldozatait 90 nőt gyilkolt meg majdnem mindegyiket megfojtotta a kezével általában

Több olyan esemény is zajlott ezeknél az eseteknél, hogy még rendőr is megjelent de még azok sem fogtak gyanút és elmentek miközben Jeffrey Dahmer egyik áldozata még az utcára is kimenekült azt hiszem Samuel Littlet leigazoltatták, a nőt már akkor megfojtotta az anyósülésen a rendőr meg kérdezte tőle "mi van a nővel" Little meg válaszolta, hogy "részeg és alszik", a rendőr meg ráhagyta és elment mert elhitte

Senkiben sem szabad megbízni internetes társkereséskor sem de még nagyon élőben sem, bizonyos infókat nem szabad kiadni magadról és ha idegennel randizol azt közölni kell ki az meg hova mentek ésatöbbi mert ha belefutsz egy nagyont trendi "vakrandiba" a fennt említett urakkal akkor úgyis fogod végezni

febr. 29. 13:54
 8/8 A kérdező kommentje:

Ted Bundy több esetben sérültnek tettette magát majd fiatal lányoktól segítséget kért és miután odacsalta őket a köcsijához megbilincselte őket vagy az éjszaka közepén berontott diákházakba és pajszerral verte szét a fejüket és harapott ki darabokat a nőkből

Saját bevallása szerint teljesen normál gyerekkora és élete volt (sőt még barátnője is volt) nem is tujdta mi okozta nála ezt a fajta fokú beteges gyilkos kielégülést

febr. 29. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!