Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináltak a facebook...

Mit csináltak a facebook társkereső részével?

Figyelt kérdés

Az elején naponta vagy 10 nővel párba álltunk, beszélgettünk. Majd egy idő után nem tudtam újakat keresni, mert kiirta hogy beszélgess a párjaiddal.

Szétválasztottam magunkat, igazából egyik sem volt komoly, de úgy sem engedélyezett újakat nézni.

És az elején rengetegen szivecskéztek, most meg miután csináltam egy új társkereső fiókot (így tudtam újra nézelődni) vagy két naponta likeol valaki, mondjuk az elmúlt 2 napban 2 50 es nő volt, holott beírtam a korhatárt hogy 45 ig keresek.


Meg telefonon minden szivecskézésnél kicsit megrendül a képernyő.

Szerintem totál nem küldi el az összes likeom.


Szóval tök jó kis, Tinder verő' cuccnak indult, de mostanában nincs meg a kezdeti nyüzsgés, aktivitás, likeolás..



2021. aug. 3. 20:49
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Az elején felmérték kinek ki a zsánere', aztán most gondolom szándékosan belassították, és javarészt olyan emberek tetszikelése' jelelenik meg mindkét félnél aki egyáltalán nem az esete. Az okai igen sokrétűek, de mondjuk így pl mégtöbb időt facebookozol.

A másik, hogy az hogy az információ=pénz. Gondolj csak bele, hány ember ad ki információkat magáról, azon kívül is hogy kinek ki az esete. Régen volt a tv2 teletext 810. Oldal, ahova smst lehetett írni, és gördült a kép. Na az igazán gyors társkeresés volt, és ingyenes.

De ma, nagyjából egyik társkereső appnak sem az a lényege, hogy Te azonnal társat találj.

2021. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Bameg, naponta találtál 10 nőt akivel tetszetek egymásnak, de neked ez sem volt elég.
2021. aug. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem volt elég, de miért ne lehetne 100 párom, akikre később írok rá? Egyszerre csak egy nővel beszélgettem amúgy, de pár mondat/infó után hamar kiestek mint lehetséges társ.


Csak egy pl:


Gyönyörű nő, egy gyerekkel, ez még bele is fért volna.

Majd rákérdeztem mi van az apával. Azt mondja,

"minden nap átjön hozzánk".

Erre írtam hogy

"szóval akkor olyan pasit keresel, aki elviseli hogy minden nap ott van az exed?“

Igen mondta, és sok sikert kívántam. (írta is hogy ezért nem talál senkit)

Akkor rengeteg olyannal matcheltem akik rohadt messze laktak, holott beírtam hogy budapesten keresek.

Meg volt akinél kiderült hogy a mulatós zenét szerette. :D


Szóval, na. Nálam rengeteg kizáró ok van, és saját értékrendem van.


Ezért is volt jó hogy pörgött a dolog, mert lehetett új nőkkel ismerkedni, ezzel a gyerekessel pl néha még ma is szoktunk beszélni, de mint mondottam nekem az hogy minden nap ott az exe, nem fér bele.(azóta sem talált senkit)


Ez remélem érthető válasz, hogy miért volt jobb ha pörgött a dolog. Egyszercsak kiirta a facebook hogy:


"Beszélgess a már meglévő párjaiddal"


Szóval attól hogy nem egyeztünk valamiben nem választottam szét magunkat mindenkinél, de ez nem azt jelenti hogy nem keresem tovább az ideális, hasonló értékrendű nőt. :)

2021. aug. 4. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Ez alapján viszont ez a társkereső sem volt jó soha semmire. Szóval nem maradsz le semmiről.
2021. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végülis..
2021. aug. 4. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!